
У місті Слов'янськ на Донеччині троє малюків ледь не згоріли заживо. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Сегодня.
Мати дітей залишила їх самих вдома, і пішла розважатися. Будинок загорівся вночі, а про пожежу всіх гавкотом сповістив сусідський пес. Повідомляється, що будинок загорівся через несправну проводку.
У будинку МНС-ники виявили трьох дітей. Дівчинку і двох хлопчиків забрали в лікарню. "Діти у віці три з половиною, два з половиною, і один з половиною роки. В даний час їх життю нічого не загрожує. Ознак отруєння чадним газом не виявлено", - повідомляє заступник головного лікаря обласної лікарні Слов'янська Тетяна Неклюдова.
За словами матері, якої не було вдома, вона виховує дітей одна, тому іноді залишає їх самих вдома. "Близько 12 години ночі вона закрила дітей вдома, і залишила їх з метою проведення свого дозвілля", - повідомляють в поліції.
Жінку притягнули до адміністративної відповідальності за
невиконання батьківських обов'язків.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...