Поліція на Рівненщині затримала водія маршрутки, у крові якого вміст алкоголю перевищував норму в 12 разів

У салоні маршрутки на момент зупинки перебували ще троє осіб.

Ілюстрація:Телеграф

У Рівненській області поліцейські викрили водія маршрутки, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму в понад 12 разів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області, передають Патріоти України.

Згідно з повідомленням 24 вересня поліцейські зупинили мікроавтобус Mercedes-Benz, який здійснює регулярні пасажирські перевезення за маршрутом "с. Жадківка – газова дільниця м. Корець" через порушення водієм Правил дорожнього руху. Зазначається, що керманич провів посадку та висадку пасажирів у невстановленому місці.

У салоні маршрутки на момент зупинки перебували троє осіб. Під час спілкування із водієм, 39-річним місцевим жителем, поліцейські помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на місці він відмовився у присутності двох свідків і погодився його пройти у медичному закладі. Результати освідчення –2,48 проміле. Допустимою нормою алкоголю в крові для водіїв є – 0,2 проміле.

Нові виплати від держави: Ось кому нарахують 1000 грн і як отримати

четвер, 25 червень 2026, 19:24

Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...

Страшна трагедія: Віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор загинула після падіння з 11-го поверху (фото)

четвер, 25 червень 2026, 18:52

Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...