У Рівненській області поліцейські викрили водія маршрутки, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму в понад 12 разів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області, передають Патріоти України.
Згідно з повідомленням 24 вересня поліцейські зупинили мікроавтобус Mercedes-Benz, який здійснює регулярні пасажирські перевезення за маршрутом "с. Жадківка – газова дільниця м. Корець" через порушення водієм Правил дорожнього руху. Зазначається, що керманич провів посадку та висадку пасажирів у невстановленому місці.
У салоні маршрутки на момент зупинки перебували троє осіб. Під час спілкування із водієм, 39-річним місцевим жителем, поліцейські помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на місці він відмовився у присутності двох свідків і погодився його пройти у медичному закладі. Результати освідчення –2,48 проміле. Допустимою нормою алкоголю в крові для водіїв є – 0,2 проміле.
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...