У Рівненській області поліцейські викрили водія маршрутки, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму в понад 12 разів. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області, передають Патріоти України.
Згідно з повідомленням 24 вересня поліцейські зупинили мікроавтобус Mercedes-Benz, який здійснює регулярні пасажирські перевезення за маршрутом "с. Жадківка – газова дільниця м. Корець" через порушення водієм Правил дорожнього руху. Зазначається, що керманич провів посадку та висадку пасажирів у невстановленому місці.
У салоні маршрутки на момент зупинки перебували троє осіб. Під час спілкування із водієм, 39-річним місцевим жителем, поліцейські помітили у нього явні ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на місці він відмовився у присутності двох свідків і погодився його пройти у медичному закладі. Результати освідчення –2,48 проміле. Допустимою нормою алкоголю в крові для водіїв є – 0,2 проміле.
В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...