Пожежа в Києві: Горів військовий ліцей імені Богуна, є постраждалі

На даний момент пожежа повністю ліквідована.

У ліцеї імені Богуна сталася пожежа. Фото: Укрінформ.

У Київському військовому ліцеї імені Богуна сталася пожежа, є постраждалі офіцери та один ліцеїст. Про це в коментарі 5.ua повідомив один з ліцеїстів Дмитро, пишуть Патріоти України.

За його словами, причиною пожежі став невимкнений комп'ютер. "Сьогодні офіцер у класі користувався комп'ютером, не вимкнувши його і принтер, зачинив клас і пішов додому. Таким чином порушив техніку безпеки, бо треба вимикати. Спочатку загорівся комп'ютер, а потім принтер. Димом був заповнений весь перший поверх. На 2 м перед собою нічого не було видно. Пожежа сама трапилась десь півтори години тому. Зараз її повністю ліквідували", – сказав ліцеїст.

На запитання, чи є постраждалі, Дмитро відповів, що постраждали офіцери та один ліцеїст, які намагалися винести майно з палаючого приміщення. Вони отримали опіки рук, але незначні. Опіки вже обробили мазями, до лікарні нікого не доправляли. Постраждалому ліцеїстові висловили подяку і дали позачергове звільнення.

Також ліцеїст додав, що по всьому ліцею – сильний запах горілого. "Ліцеїстам стає від запаху погано, вони втрачають свідомість. А керівництво ліцею додому нікого не відпускає. Відпустили тільки 5-ту роту, яка територіально розташовується найближче до кабінету, в якому була пожежа. Всі інші роти залишаються у ліцеї. Із цих рот додому відпускають тільки київських, і то з-поміж багатих", – розповів ліцеїст.

Хіти тижня. "Ну, с*ка. Не надо ничего придумывать - берите и копируйте у тех, кто умнее вас. Но нет, приятнее продавать украинских заробитчан на экспорт", - Давиденко про "промах" влади

четвер, 4 червень 2020, 4:00

"Они пустые и тупые, как барабан. Карантин послабляют. 12-го послабили. 25-го послабили. 01-го ещё послабят. Уже и поезда запускают, и в садики пускают, и пляжи открывают. Но. Они продлили запрет на экспорт из страны ассортимента от вируса ещё на месяц...

Хіти тижня. "Мне твое УБД до ж*пы, я тебя туда не посылал": У Києві водій маршрутки грубо відмовив у проїзді ветерану АТО (фото)

четвер, 4 червень 2020, 3:00

У четвер, 28 травня, водій маршрутки №317а "ст. м. Харківська - Бориспіль" у грубій формі відмовив у проїзді учаснику АТО на Донбасі. Як повідомила в Facebook дружина атошніка Інна Ольхова, мотивом відмови було: "Мені твоє посвідчення учасника бойових ...