"Прибити, як комара": Пропагандист Кремля виступив із погрозою на адресу України

Володимир Соловйов погрожує, що українцям доведеться "розплатитися за утиски російськомовних і насадження антиросійських поглядів".

Головний пропагандист Кремля Володимир Соловйов порівняв Україну з комаром, який дивується з того, що його приб'ють, якщо він почне пити чужу кров. Зухвале висловлювання він озвучив під час розмови з українським політологом, соратником Віктора Медведчука Михайлом Погребинським, який заявив про антиросійський курс Києва. Їх дискусія відбулася в ефірі програми "Вечір з Володимиром Соловйовим" на телеканалі "Росія 1", передають Патріоти України.

Зокрема, Погребинський заявив, що Україна через безкарність реалізує все більше заходів, спрямованих на утиски російськомовних і на насадження антиросійських поглядів. "Якщо ви щось робите, і вам за це нічого, то наступного разу ви робите щось таке сильніше. Це звичайна логіка, проти якої не попреш. І якщо так далі буде йти, то, звичайно, будуть тільки наростати акції ось такого антиросійського характеру. І у мене немає ідей, як це зупинити. Але погляд з України, значної частини української еліти, суспільства: "Ми ніби перемагаємо. Скільки ми діємо проти Росії, а нам нічого", - обурився він.

У відповідь на це Соловйов і озвучив свій пасаж із погрозами на адресу України, натякнувши, що подібні дії Києва не змусять довго чекати жорсткої відповіді. "Це знаєте, як комар. Він думає, що переміг людину, коли сів і почав кров смоктати. А потім дивується, коли його прибили. Хотілося б, щоб українські колеги трошки отямилися. Не народ, а та псевдоеліта політична, яка присмокталася як до українського народу, так і намагається грубіянити російському народу", - в'їдливо зазначив він.

Крім того, пропагандист вирішив висловити свою думку з приводу Революції Гідності, назвавши її трагедією українського народу, в результаті якої до влади прийшли "нацисти". "Тому що трагедія Майдану полягає в тому, що там (в Україні. - Ред.) як була влада олігархів, так і залишилася, а народ, який вийшов на Майдан, виявився обдуреним. Тільки раніше він отримував просто злодійкуватих, а зараз отримав злодійкуватих, та ще й з нацистським ухилом. Боляче буде лікуватися, але ліки є", - погрозливо підсумував він.

Хіти тижня. Секрети закону розкрито: Українці можуть не платити за комуналку

неділя, 15 грудень 2019, 13:00

Якість надання комунальних послуг в Україні вже давно залишає бажати кращого. А з приходом опалювального сезону, українців усе частіше турбує питання, куди бігти, кому скаржитися, а головне, як це зробити правильно. З урахуванням швидкозростаючих тариф...

Перекусили у кафе: У Миколаєві на зупинці для фур померли двоє далекобійників, ще троє госпіталізовані

неділя, 15 грудень 2019, 12:55

Усі колеги померлих, які вижили, знаходяться у важкому стані. У Миколаєві біля придорожнього кафе померли двоє далекобійників, ще троє госпіталізовані, один з них — у тяжкому стані. Про це повідомляє поліція Миколаївської області, передають Патріоти Ук...