
Директор санаторію "Джерельце" Алла Кучер привласнила понад 1 млн гривень бюджетних коштів. Їй було повідомлено про підозру. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури, передають Патріоти України.
Тепер їй загрожує до 12 років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.
Табір "Джерельце", що знаходиться у с. Олександрія Рівненської області, виграв тендер на оздоровлення учасників АТО. Передбачалося надати психологічну допомогу 600 АТОвцям, в той час, як допомогу отримали 198 бійців.
На це виділили більше мільйона гривень (на одного бійця витрачалося понад 5 тисяч гривень). Водночас їм пропонували написати заяву та отримати півтори та тисячу гривень. Тендер укладали з Державною службою у справах ветеранів та учасників АТО.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...