
У Київському метро десятки людей постраждали від розпорошення невідомої речовини. Про це повідомляють українські ЗМІ, зазначають Патріоти України.
За інформацією журналістів, у людей, що спускалися на платформу, різко почало дерти в горлі, потім ускладнилося дихання, почався сильний кашель і почалося запаморочення. Очевидці відзначають, що почалася паніка, люди побігли проти руху ескалатора.
Постраждалі заявили, що ніякого запаху не було: "Кашель. Ти не можеш дихати і відразу миттєво потреба кашляти, відкашлювати, що у тебе в легенях. Паніка виникла. Зараз я відчуваю себе абсолютно нормально".
Правоохоронці повідомили, що в метро пустувала компанія підлітків, які гралися з газовим балончиком. Зараз підлітків розшукує поліція, а метрополітен працює в звичайному режимі.
У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...
Народна депутатка Ірина Фріз заявила, що з працівників територіальних центрів комплектування, які придатні до військової служби, можна сформувати повноцінні військові підрозділи та направити їх до бойових частин, передають Патріоти України. За її слова...