Розваги "русского мира": У Мурманській області поліцаї на майстер-класі вирядили дітей у тюремні роби

У відомстві розповіли, що діти просто грали в детективів, які ведуть розслідування.

Дітей змалечку привчають до "незвичних" ігор. Фото: соцмережі.У Мурманській області на майстер-класі співробітників поліції дітям зняли відбитки пальців, показали як складати фоторобот, передають Патріоти України.

На сайті регіонального управління МВС Росії опубліковані фотографії з заходу, на знімках діти, яким на вигляд 5-8 років, в накидках з написом «поліція». «Медуза» пише, що раніше в групі мурманської поліції в чекістському «ВКонтакте» була опублікована фотографія дитини в тюремній робі, яку поставили до стінки, щоб сфотографувати для матеріалів кримінальної справи. Але пізніше фотографії з поста в соцмережі були видалені, знімок хлопчика з сайту управління також був стертий.

"Граючи в поліцейських, учасники творчої активності малювали фотороботи, знімали відбитки пальців з предметів, розплутували загадки в детективному квесті, змагалися у фізичній підготовці", - повідомляє прес-служба УМВС РФ по Мурманської області.

Вивчаємо звички господаря нового року: Як амурський тигр грає в снігу, кумедне відео із найбільшою кішкою світу

середа, 8 грудень 2021, 8:10

Сімейний парк дикої природи Paradise Wildlife Park, що у Великій Британії, опублікував відео з амурським тигром. Тварина влаштувала зимові розваги. Тигр катав кулі, мов для сніговичка, а також їздив по снігу мов на лижах. Вважається одним з найрідкісні...

"Найкращий іноземний фільм": Де зараз дивитися український художній кінофільм "Погані дороги", який претендує на "Оскар"

середа, 8 грудень 2021, 7:50

Фільм "Погані дороги" режисерки Наталки Ворожбит увійшов увійшли до лонг-листа "Оскара" в категорії "Найкращий іноземний фільм". Наразі в лонг-листі 93 картин в цій категорії, а 21 грудня буде оголошено шорт-лист, куди потраплять лише 15 кінокартин, за...