"С глаз долой": У Росії замурували жителів села-"розвалюхи" (фото)

Російська влада не вперше намагається приховати від гостей краєвиди, за які їм незручно.

Потьомкінське село в Росії. Фото: The Times.

Поблизу російської бази, де під час Чемпіонату світу з футболу тренуватиметься французька збірна, місцева влада звела паркан перед старезними будівлями. Це зроблено для того, "щоб побудувати так зване "потьомкінське село" і таким чином приховати непривабливу бідність", пише кореспондент The Times Том Парфітт, повідомляють Патріоти України із посиланням на "Інопресу".

"Жителі селища Глібовське поблизу Москви прокинулися і виявили перед своїми будинками 8-футовий (2,5 метра - Ред.) металевий екран. Вони заявили в інтерв'ю телеканалу "Дождь", що двері у фасадах їхніх будинків заблоковані зеленим парканом, що тепер оздоблює шосе, за яким під час футбольного турніру (починається 14 червня), проїздитимуть автобуси з французькою збірною та журналістами", - зазначено у статті.

"Нас ніхто не питав, - сказала одна жінка. - Адміністрація вирішила це зробити - і готово. Добре, що я була вдома. Мені довелося спорудити вхід і садову хвіртку".

Інша жінка, Христина, сказала: "Нас відгородили, ніби ми ненормальні люди. Навіщо вони ховають будинки? Будинки такі, які є".

"Російська влада не вперше намагається приховати від гостей краєвиди, за які їм незручно. Поїздки президента Путіна в регіони часто супроводжуються відчайдушними спробами навести лад на місцевості", - йдеться у статті.

Уже з жовтня: Чоловіки в Україні більше не зможуть "сховатися" від ТЦК

середа, 27 вересень 2023, 7:41

В Україні з жовтня 2023 року почне працювати електронний реєстр військовозобов'язаних. Це нововведення покликане спростити облік і контроль за призовниками, резервістами та військовозобов'язаними. Про це йдеться в законопроєкті №10062, передають Патріо...

З 1 жовтня водіям в Україні загрожують додаткові штрафи: За що покарають

середа, 27 вересень 2023, 7:15

В Україні з 1 жовтня буде введено в дію зимову редакцію Правил дорожнього руху (ПДР) України. Згідно з нею, з 1 жовтня запроваджуються штрафи за невключення фар ближнього світла на заміських дорогах, а також за рух понад 50 км/год на деяких міських дор...