Шляхетний вчинок: У Черкасах 13-річний школяр врятував двох дівчаток з-під криги (відео)

Історія про вчинок Богдана, який, ризикуючи життям, не побоявся прийти на допомогу дітям, розлетілася по соціальних мережах. Рятувальники готуються нагородити хлопця.

Скрін відео

У Черкасах школяр урятував двох дівчат, що провалилися під тонку кригу на озері. Про це розповідається в сюжеті ТСН, інформують Патріоти України.

13-річний Богдан Волик побачив дітей, що не могли вибратися з води на берег, та самотужки витяг одну і викликав рятувальників, аби допомогти іншій.

Хлопець ухопив довгу палицю та побіг на кригу до дівчинки, яка була ближчою. “Я йшов, провалювався. Потім ліг на лід. Говорив дівчинці, щоб вона трималася. У неї були всі руки в крові”, – розповів школяр.

Він зізнається, що й сам сильно замерз, доки витягнув малу на берег. На ту мить уже під’їхали працівники ДСНС і медики швидкої.

Другу дівчину в останню мить витяг із води один із надзвичайників – постраждала вже втратила останні сили та не могла триматися самостійно. Ніч урятовані дівчата пробули в реанімації місцевої лікарні. Коли медики впевнилися, що загрози життю немає, відпустили дітей додому.

Історія про вчинок Богдана, який, ризикуючи життям, не побоявся прийти на допомогу дітям, розлетілася по соціальних мережах. Рятувальники готуються нагородити хлопця.

Місцеві ж жителі тепер одразу по появі дітей на кризі викликають поліцію. Правоохоронці кажуть, що й самі тепер частіше навідуватимуться до замерзлих водойм.

Хіти тижня. Бог не допоміг: У Росії розкрили містичну таємницю епохальної невдачі на рідному полі з футболістами збірної України

субота, 24 серпень 2019, 17:30

Неймовірний гол Андрія Шевченка на останніх хвилинах матчу у Лужниках поставив "хрест" на надіях зарозумілого сусіда. Напередодні московські медіа на всі лади розповідали як "обкатають" "хохлов" та всіляко тролили "перехваленого" Шевченка. Колишній пре...

"Путін х**ло": У Києві ветерани АТО заспівали для президента Росії (відео)

субота, 24 серпень 2019, 16:58

Колони ветеранів, що марширували по центру Києва, "передали привіт" Володимиру Путіну. Колони ветеранів, що марширували по центру Києва, "передали привіт" президенту Росії Володимиру Путіну, скандуючи знамениту кричалку харківських футбольних уболіваль...