
В Івано-Франківську розгорівся скандал довкола водія автобуса, який відмовився везти підлітків. Діти купили квитки в касах, але маршрутник вимагав від кожного заплатити ще по шість гривень особисто йому. Про це написала Ярина Румежак, мати одного з хлопчиків, на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.
"Сказав, що квиток, куплений в касі, йому до *****, оплачуйте в автобусі 6 грн. У підсумку діти заплатили і поїхали, тому що питання грошей для них було неважливим на той момент", – написала вона. За словами Румежак, водій також показав дітям непристойний жест. Вона опублікувала відповідне фото.


Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...