Скрепна вечірка: Підлітки, що підпалили дівчинку в Пітері, розповіли, як усе було

Друзі підозрюваного у злочині стверджують, що той і раніше не відрізнявся зразковою поведінкою: пив, курив, вживав наркотичні речовини.
Дівчинку облили спиртом, а потім піднесли запальничку. Фото: соцмережі.

Жахливий інцидент стався в Санкт-Петербурзі, на шкільній вечірці. 14-річну дівчинку облили спиртом та підпалили. Зараз вона в лікарні, у комі, з опіками 30% тіла, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання "Комсомольская правда", вечірка проходила в квартирі у 14-річного Артема - головного підозрюваного у здійсненні злочину. Після інциденту діти самі доставили постраждалу до пункту "Швидкої допомоги", але Артем тим часом встиг утекти. Єдине, про що він турбувався на той момент – що згорить квартира.

Друзі підозрюваного у злочині підлітка стверджують, що той і раніше не відрізнявся зразковою поведінкою: пив, курив, вживав наркотичні речовини.

"Одні кажуть, що бавилися, і це вийшло випадково, але інші – що вони посварилися, через це все і сталося", – розповіла однокласниця постраждалої.

Учасники злощасної вечірки зараз знаходяться в поліції, де дають свідчення. Запевняють, що інформація в ЗМІ про те, що школярку нібито прив'язали перед тим, як підпалити – брехня.

"Це випадково вийшло. Була пляшка. Ми думали, що там вода. Її облили. Всі говорять, що це вода. Я кричу: "Спирт!" І в цей момент до неї підносять запальничку. Слово пацана даю, що випадково", – клянеться один зі свідків. За фактом інциденту вже порушено кримінальну справу, а друзі постраждалої обіцяють "помститися за подругу".

Ярмо податків не для них: Заступник голови ОП Шурма назвав мільярдні схеми свого брата з офшорами "законними і моральними" та позаздрив ФОПам

четвер, 28 вересень 2023, 7:07

"Що стосується бізнесу мого брата, він весь побудований на принципах законності та на всіх найвищих морально-етичних стандартах", – наголосив чиновник. . "Що стосується структурування бізнесу в Україні, то якщо ви подивитесь на корпоративну структуру...

В Україні проведуть масштабне підвищення пенсій за допомогою балів: У Мінсоці розповіли про нову систему

четвер, 28 вересень 2023, 6:57

Внаслідок індексації пенсій у 2024-му виплати підвищать абсолютній більшості українців на заслуженому відпочинку. При цьому підвищення проведуть за новими правилами: для цього запровадять бальну систему. Про це міністр соцполітики Оксана Жолнович розпо...