Скрепна вечірка: Підлітки, що підпалили дівчинку в Пітері, розповіли, як усе було

Друзі підозрюваного у злочині стверджують, що той і раніше не відрізнявся зразковою поведінкою: пив, курив, вживав наркотичні речовини.
Дівчинку облили спиртом, а потім піднесли запальничку. Фото: соцмережі.

Жахливий інцидент стався в Санкт-Петербурзі, на шкільній вечірці. 14-річну дівчинку облили спиртом та підпалили. Зараз вона в лікарні, у комі, з опіками 30% тіла, передають Патріоти України.

Як повідомляє видання "Комсомольская правда", вечірка проходила в квартирі у 14-річного Артема - головного підозрюваного у здійсненні злочину. Після інциденту діти самі доставили постраждалу до пункту "Швидкої допомоги", але Артем тим часом встиг утекти. Єдине, про що він турбувався на той момент – що згорить квартира.

Друзі підозрюваного у злочині підлітка стверджують, що той і раніше не відрізнявся зразковою поведінкою: пив, курив, вживав наркотичні речовини.

"Одні кажуть, що бавилися, і це вийшло випадково, але інші – що вони посварилися, через це все і сталося", – розповіла однокласниця постраждалої.

Учасники злощасної вечірки зараз знаходяться в поліції, де дають свідчення. Запевняють, що інформація в ЗМІ про те, що школярку нібито прив'язали перед тим, як підпалити – брехня.

"Це випадково вийшло. Була пляшка. Ми думали, що там вода. Її облили. Всі говорять, що це вода. Я кричу: "Спирт!" І в цей момент до неї підносять запальничку. Слово пацана даю, що випадково", – клянеться один зі свідків. За фактом інциденту вже порушено кримінальну справу, а друзі постраждалої обіцяють "помститися за подругу".

Нова Оленівка: росіяни планують підірвати будівлю в Маріуполі, де судитимуть полонених азовців.

четвер, 18 серпень 2022, 22:34

На мою думку, в якості наявності доказової бази підриву приміщення саме українською стороною, окупанти можуть використати висловлювання ексзаступника голови СБУ Ягуна. До Дня Незалежності України 24 серпня, за оперативною інформацією аналітичного відді...

В обхід санкцій: росія планує організувати виробництво комплектуючих для "Орланів" у країнах ОКДБ.

четвер, 18 серпень 2022, 22:24

Те, що відбувається зараз. рф планує організувати виробництво складових частин для російської військової техніки, щоб уникнути підсанкційного тиску. Це планують зробити на території країн ОДКБ, тобто військово-політичного альянсу, що був створений свого ч