Скрепи дістали лопати: На Кубані озеро - пам'ятник природи засипали токсичним свинячим послідом (фото)

Є озеро. Є відходи життєдіяльності свиней. Комбінації їх можливого співіснування у скреп сумнівів не викликають: об'єднати, бо в єдності сила!

Озеро Ханське до "підгодівлі" свинячим гноєм. Фото: apsheronsk.bozo.ruПро те, що в Ейськом районі Краснодарського краю в озеро Ханське зливають свинячий гній, з'явилися повідомлення на сайті Нескучные новости, пишуть Патріоти України.

Активісти "Екологічної вахти" по Північному Кавказу і представники Єйській районної організації товариства мисливців і рибалок б'ють на сполох: свинячий гній - це токсичний відхід, він небезпечний для навколишнього середовища. Мілководне озеро Ханське з 1974 року є пам'ятником природи. Зараз воно переживає екологічне лихо.

Свинокомплекс "Ясенський зорі" розташований на березі озера Ханського. З його території налагоджений слив продуктів життєдіяльності свиней в водоохоронну зону. Звідти вони, слідуючи рельєфу місцевості, струмком стікають в чашу самого озера Ханського. За оцінками фахівців, площа, отруєна відходами свинарства, становить не менше 50 тис.кв.м. На цій ділянці практично відсутня рослинність.

"ЕкоВахта" не має відомостей про обсяги виробництва на свинофермі "Ясенський зорі", але з власних джерел нам стало відомо, що щодня на цій мегаферми утворюється до 30 тонн гною, - повідомив заступник координатора Екологічної вахти Дмитро Шевченко, - Ми також з'ясували, що керівництво свинокомплексу намагалося знайти спосіб знешкодження свіжого гною. Ці спроби ні до чого не привели, і потоки свинячих випорожнень і раніше отруюють сільгоспугіддя і озеро".

Також по сусідству зі свинокомплексом знаходиться звалище. Сюди звозять відходи зі станиці Ясенської та інших навколишніх населених пунктів.

Озеро Ханське після "оборобки" свинячим гноєм. Фото: apsheronsk.bozo.ru

"Китай, 3050 рік": Дівчина показала, як розрахувалася в супермаркеті своєю долонею (відео)

субота, 15 червень 2024, 17:30

Туристка Марина Гуаранья з Бразилії купила продукти у китайському супермаркеті й розрахувалась лише за допомогою долоні та безконтактного сканера - без готівки, банківської карти та телефону. Як це можливо, дівчина розповіла на своїй сторінці у TikTok,...

Настя Каменських показала, як поправила мексиканського ведучого, який назвав війну в Україні "складною ситуацією"

субота, 15 червень 2024, 16:28

Співачка Настя Каменських, яка зараз перебуває у Мексиці, заявила, що займається не тільки просуванням своєї творчості, а й розповідає правду про війну в Україні, передають Патріоти України. Під час одного з ефірів Каменських поправила мексиканського в...