Стало відомо, чому суд на Черкащині відпустив жінку, через яку згоріло четверо її дітей

Як виявилося, жінка вагітна, вона очікує на сьому дитину, тому її відпустили під домашній арешт.

Будинок, у якому мати закрила дітей, і досі тліє. Фото: Вікка

У Черкаській області суд відпустив під домашній арешт 28-річну Тетяну Трояновську, четверо дітей якої загинуло під час пожежі, оскільки жінка є вагітною. Про це пише ТСН, зазначають Патріоти України.

У Тетяни залишилося ще двоє дітей. Під час пожежі вони були у бабусі, яка живе в іншому селі.

Трагедія сталася в селі Драбівці. Сільський голова Олександр Герасименко розповідає, що батько дітей постійно був на заробітках, а мати - пиячила.

"Як виносили, не можна було розібрати, що це таке взагалі. Це жах просто. Тут стояли мужики, вони не могли сліз утримати, розумієте. Не кажучи про жінок. Жінки тут вили", - зазначив він.

Трояновській загрожує 5 років в'язниці. Поки вона буде жити у мами, яка теж любить горілку, кажуть журналісти.

Дітей поховали в одній могилі - дві сестрички і братики. Старшій, Яні, було 8 років. Наймолодшому, Андрію, трохи більше року. Ірині та Сергію виповнилося 4 і 3 роки.

"Це висновок лікарів": Віталій Капранов назвав причину раптової смерті свого 56-річного брата-близнюка

четвер, 18 квітень 2024, 15:27

Український письменник та публіцист Віталій Капранов назвав причину смерті свого 56-річного брата-близнюка Дмитра, який пішов з життя 16 квітня, передають Патріоти України. Раптова смерть Дмитра Капранова стала справжнім шоком для українського суспільс...

Де і ким працюють українські біженці у Латвії: Оприлюднено офіційні дані

четвер, 18 квітень 2024, 14:58

З початку цього року в Латвії як працівники офіційно було зареєстровано 8700 громадян України. Про це із посиланням на Центральне статистичне управління країни пише Baltijas Balss, передають Патріоти України. Найчастіше громадяни України працюють у про...