Згідно зрозслідуванням телеканалу ZIK, на сьогоднішній день у соцмережах свої послуги рекламує безліч так званих бригадирів, які займаються тим, що організовують масовку для різних протестів. Зокрема, мітинг з тисячі учасників обійдеться трохи дешевше десяти тисяч доларів, пишуть журналісти. Про це повідомляють Патріоти України.
Цікаво, для особливих випадків, організатори проплачених зборів можуть домовитися не тільки про охорону мітингів, а й про спеціальних людей – тітушок, які будуть провокувати зіткнення. У соціальних мережах створені цілі групи, де опубліковані десятки пропозицій взяти участь у мітингах.
Також там можна знайти чимало контактів тих, хто безпосередньо набирає людей на проплачені акції. Як відомо, займаються таким не політики чи їхні помічники, а посередники – «бригадири», для яких це все просто бізнес. Більшість з них має свою базу контактів професійних «мітингувальників».
Нагадаємо, про мітинги у Києві у мережі та на високих рівнях влади виникала суперечка, чи є вони проплаченими. Достатніх доказів, що "акція була несправжньою", не знайшлося. Причини вийти на Майдан у людей дійсно були. Але й "міняти президента" ніхто не збирався серед тих, кого насправді хвилювало майбутнє країни чи своє власне. У проплаченості мітингів звинувачували в першу чергу Новинського та весь Опоблок.
Якщо мітинги були б повністю проплаченими, то опозиціонери могли б собі дозволити набагато більший "размах", кажуть експерти. Тому довести всій країні, що "незадоволених немає", буде доволі складно, додають вони.
Білоруський диктатор вважає, що власники торгових мереж навмисно приховують картоплю, щоб показати неефективність його керівництва державою. У Білорусі запроваджують штрафи за відсутність картоплі у магазинах. Відповідний закон вже підписав місцевий пр...
33-річна американська модель та колишня зірка реаліті-шоу Стефанія Матто розкрила секрет свого теперишнього заробітку. За тиждень дівчина з Коннектикуту може отримати близько $50 тисяч на черговій послузі своїм численним підписникам, пережовуючи їжу дл...