Згідно зрозслідуванням телеканалу ZIK, на сьогоднішній день у соцмережах свої послуги рекламує безліч так званих бригадирів, які займаються тим, що організовують масовку для різних протестів. Зокрема, мітинг з тисячі учасників обійдеться трохи дешевше десяти тисяч доларів, пишуть журналісти. Про це повідомляють Патріоти України.
Цікаво, для особливих випадків, організатори проплачених зборів можуть домовитися не тільки про охорону мітингів, а й про спеціальних людей – тітушок, які будуть провокувати зіткнення. У соціальних мережах створені цілі групи, де опубліковані десятки пропозицій взяти участь у мітингах.
Також там можна знайти чимало контактів тих, хто безпосередньо набирає людей на проплачені акції. Як відомо, займаються таким не політики чи їхні помічники, а посередники – «бригадири», для яких це все просто бізнес. Більшість з них має свою базу контактів професійних «мітингувальників».
Нагадаємо, про мітинги у Києві у мережі та на високих рівнях влади виникала суперечка, чи є вони проплаченими. Достатніх доказів, що "акція була несправжньою", не знайшлося. Причини вийти на Майдан у людей дійсно були. Але й "міняти президента" ніхто не збирався серед тих, кого насправді хвилювало майбутнє країни чи своє власне. У проплаченості мітингів звинувачували в першу чергу Новинського та весь Опоблок.
Якщо мітинги були б повністю проплаченими, то опозиціонери могли б собі дозволити набагато більший "размах", кажуть експерти. Тому довести всій країні, що "незадоволених немає", буде доволі складно, додають вони.
Актор Дмитро Ярошенко, який став відомий після ролі Василя Стуса в фільмі "Заборонений", пояснив, чому виїхав з України. У коментарі "Суспільне Культура" чоловік зазначив, що перетнув кордон через "важливий міжнародний проєкт", передають Патріоти Украї...
Англіканська церква Святого Петра в місті Шиплі на півночі Англії приваблює нових парафіян за допомогою боїв рестлерів. Глядачі із захопленням стежать за тим, як б'ються бійці за перемогу, передають Патріоти України з посиланням на Associated Press. За...