Старанні скрепи: У Росії комунальники пофарбували сніг разом із дитячим майданчиком (фото)

Комунальники фарбували дитячий майданчик за допомогою приладу для розпилювання фарби, тож територія навколо об'єктів виявилася вкритою червоною і синьою фарбою.

Дитячий майданчик у РФ. Фото: соцмережі.

Освоєння державного бюджету наприкінці року подекуди набуває комічного змісту. Так, комунальники російського Ростова-на-Дону пофарбували засніжений дитячий майданчик разом зі снігом. Фотографії з місця подій опубліковані в групі "Ростов сьогодні" у Facebook, передають Патріоти України.

Автор знімків, місцева мешканка Оксана Радченко, зазначила, що робітники дуже недбало провели ремонт, навіть не зчистили сніг і нанесений дитячими ногами пісок з атракціонів і гірок та фарбували прямо поверх нього.

Очевидно, що "майстри" фарбували дитячий майданчик за допомогою приладу для розпилювання фарби, тож територія навколо об'єктів виявилася вкритою червоною і синьою фарбою. "Так освоюють бюджет міста на ремонт та будівництво дитячих майданчиків. Люди не морочилися. На дитячій гірці проламана підстава", — написала жінка.


Перетворилась на пропутінську "блогерку": Фейки про удар окупантів по ТРЦ у Кременчуку поширювала місцева наркоторгівка

понеділок, 4 липень 2022, 22:40

Росія залучає наркокур’єрів та наркоманів для інформаційної війни. Однією з таких виявилась кременчужанка, яка поширювала відомості про те, що у зруйнованому ТРЦ "Амстор" нібито зберігалась американська зброя. Про це повідомив міський голова Кременчука...

"Ні огорожі, ні міни, ні поліція не можуть зупинити": На пляжі в Одесі зняли на відео молоду "смертницю"

понеділок, 4 липень 2022, 22:27

В Одесі дівчина пролізла під огорожею на пляжі та пішла купатися в море, не звертаючи уваги на мінну небезпеку. Відео інциденту опубліковано у соцмережах, передають Патріоти України. . Ймовірно, ризикувати життям порушницю змусила “африканська” спека,...