Старанні скрепи: У Росії комунальники пофарбували сніг разом із дитячим майданчиком (фото)

Комунальники фарбували дитячий майданчик за допомогою приладу для розпилювання фарби, тож територія навколо об'єктів виявилася вкритою червоною і синьою фарбою.

Дитячий майданчик у РФ. Фото: соцмережі.

Освоєння державного бюджету наприкінці року подекуди набуває комічного змісту. Так, комунальники російського Ростова-на-Дону пофарбували засніжений дитячий майданчик разом зі снігом. Фотографії з місця подій опубліковані в групі "Ростов сьогодні" у Facebook, передають Патріоти України.

Автор знімків, місцева мешканка Оксана Радченко, зазначила, що робітники дуже недбало провели ремонт, навіть не зчистили сніг і нанесений дитячими ногами пісок з атракціонів і гірок та фарбували прямо поверх нього.

Очевидно, що "майстри" фарбували дитячий майданчик за допомогою приладу для розпилювання фарби, тож територія навколо об'єктів виявилася вкритою червоною і синьою фарбою. "Так освоюють бюджет міста на ремонт та будівництво дитячих майданчиків. Люди не морочилися. На дитячій гірці проламана підстава", — написала жінка.


В Україні продають фальсифікат масла - у небезпечного продукту є дві ознаки

субота, 4 лютий 2023, 17:26

В Україні виявили фальсифікат масла. Невідомий виробник підробив продукцію фірми "Апрель". У фальсифікату є дві ознаки: замість "Апрель" на упаковці вказано помилкову назву "Фірма Апрель". Крім того, на упаковці - неправильна дата виробництва (31 берез...

РФ почала велику атаку - кинуть 170 тис., Пригожина накрили вогнем ЗСУ, Гіркін збере ПВК

субота, 4 лютий 2023, 17:10

В інтерв'ю Олені Кирик на ютуб-каналі «Сейчас» розповів, із чим пов'язаний конфлікт Пригожина та Гіркіна і чому колишній ФСБшник не поспішає вступати до лав ЧВК Вагнера. Більше того, за інформацією експерта, Стрєлков-Гіркін планує створити свою приватн...