Страхіття "русского мира": В РФ студенти рік жили поряд з мертвим викладачем

Знайомі звернули увагу на зникнення чоловіка, але в гуртожитку сказали, що він виїхав.

Зниклого викладача знайшли в гуртожитку через рік. Фото: parnasse.ruТіло Олександра Кайзера, колишнього викладача Університету МВС у Санкт-Петербурзі знайшли в гуртожитку вузу через рік після його смерті. Останки педагога виявив 5 червня черговий при перевірці житлових приміщень, передають Патріоти України про повідомлення російських ЗМІ.

Судмедексперти підтвердили, що 50-річний викладач помер не пізніше червня 2015 року. Імовірно, смерть носила ненасильницький характер. Повідомляється, що поруч з кімнатою, де знаходився труп Кайзера, селили студентів-заочників, але вони не помічали дивного запаху.

Олександр Кайзер працював вільнонайманим викладачем Університету МВС і жив в гуртожитку навчального закладу. Навесні 2015 року чоловік протягом тривалого часу не виходив на зв'язок зі знайомими. На початку 2016 року одному зі знайомих Кайзера співробітники гуртожитку повідомили, що чоловік нібито здав ключі і поїхав. Виборзький слідчий відділ почав дослідчу перевірку за фактом смерті педагога.

Чорна бестія: У Харкові жінка влаштувала еротичні танці в фонтані (відео)

середа, 21 серпень 2019, 17:28

Фонтани Харкова користуються популярністю не тільки у юних випускників, а й у більш дорослих людей: танці жінки в одному з них потрапили на відео. Відповідні кадри було опубліковано на Instagram-сторінці "h_kharkov", повідомляють Патріоти України. На в...

Що хотів цим сказати? На Одещині двірник повісився прямо перед мерією

середа, 21 серпень 2019, 17:14

В Ізмаїлі на Одещині на ялинці перед будівлею мерії повісився 55-річний чоловік. Працював двірником. Тіло самогубці виявили 20 серпня близько 16:00, заявили у відділі комунікації обласної поліції, повідомляють Патріоти України. Встановили, що чоловік б...