Страхіття "русского мира": В РФ студенти рік жили поряд з мертвим викладачем

Знайомі звернули увагу на зникнення чоловіка, але в гуртожитку сказали, що він виїхав.

Зниклого викладача знайшли в гуртожитку через рік. Фото: parnasse.ruТіло Олександра Кайзера, колишнього викладача Університету МВС у Санкт-Петербурзі знайшли в гуртожитку вузу через рік після його смерті. Останки педагога виявив 5 червня черговий при перевірці житлових приміщень, передають Патріоти України про повідомлення російських ЗМІ.

Судмедексперти підтвердили, що 50-річний викладач помер не пізніше червня 2015 року. Імовірно, смерть носила ненасильницький характер. Повідомляється, що поруч з кімнатою, де знаходився труп Кайзера, селили студентів-заочників, але вони не помічали дивного запаху.

Олександр Кайзер працював вільнонайманим викладачем Університету МВС і жив в гуртожитку навчального закладу. Навесні 2015 року чоловік протягом тривалого часу не виходив на зв'язок зі знайомими. На початку 2016 року одному зі знайомих Кайзера співробітники гуртожитку повідомили, що чоловік нібито здав ключі і поїхав. Виборзький слідчий відділ почав дослідчу перевірку за фактом смерті педагога.

Хіти тижня. Можна і в Москву: Стало відомо, скільки коштує замовити на Новий рік "95 квартал"

вівторок, 10 грудень 2019, 3:00

Президент Володимир Зеленський виступати не буде за жодних умов. Спливли розцінки новорічного виступу студії "Квартал 95", а також стало відомо, чи братиме участь президент України Володимир Зеленський. Як виявилося, ціна залежить від складу артистів, ...

Хіти тижня. "Вода с кровью убитых стекала в ялтинский водопровод", - блогер про страшні звірства "совка" в Криму

вівторок, 10 грудень 2019, 2:00

"Оккупанты начали процесс возвращения захваченных украинских кораблей, который должен завершиться сегодня ночью", - пише у своєму блозі Кримський бандерівець, передають Патріоти України, і продовжує:. "2. В Крыму сегодня простились с убитой своим отчи...