Він має сучасну систему управління вогнем, до складу якої входять телевізійна камера з подвійним полем зору, лазерний далекомір, прилади обробки та відображення інформації. Модуль «Іва» є уніфікованим і може встановлюватися на таких українських броньованих автомобілях, як «Дозор-Б», «Спартан», «Кугуар», «Козак», «Тритон» тощо. Його перевага ще й в тому, що бійцю не потрібно займати місце стрільця й таким чином ставати мішенню, не захищеною бронею машини.
Боєць веде стрільбу бойовим модулем зсередини за допомогою системи управління вогнем, де поле бою та цілі відображаються на дисплеї, а також може спостерігати за місцевістю у денних та нічних умовах за допомогою оптико-телевізійного модуля.
До того ж дальність виявлення цілей суттєво збільшено — до 7 км. Отже, озброєння «Іви» дає змогу уражати легкоброньовані цілі, живу силу противника та повітряні цілі типу гелікоптера. Полегшений модуль може бути вироблено в трьох різних комплектаціях зброї: кулемет 12,7 мм; два кулемети (12,7 мм із 7,62 мм); кулемет 12,7 мм із гранатометом 40/30 мм.
У Полтавській області чоловік відмовився від мобілізації, пояснюючи це тим, що має невелику вагу. Також він нарікав на "плутанину в датах", але суд покарав військовозобов'язаного громадянина за порушення законодавства. Про це йдеться у вироку, опубліко...
Мережею поширилося відео, де працівниця Приватбанку відмовляється обслуговувати російськомовного клієнта. Жінка навідріз заявила, що не розуміє російської мови. Зокрема користувачка соцмережі Facebook Олена Гуменюк зауважила, що згідно з українським за...