Він має сучасну систему управління вогнем, до складу якої входять телевізійна камера з подвійним полем зору, лазерний далекомір, прилади обробки та відображення інформації. Модуль «Іва» є уніфікованим і може встановлюватися на таких українських броньованих автомобілях, як «Дозор-Б», «Спартан», «Кугуар», «Козак», «Тритон» тощо. Його перевага ще й в тому, що бійцю не потрібно займати місце стрільця й таким чином ставати мішенню, не захищеною бронею машини.
Боєць веде стрільбу бойовим модулем зсередини за допомогою системи управління вогнем, де поле бою та цілі відображаються на дисплеї, а також може спостерігати за місцевістю у денних та нічних умовах за допомогою оптико-телевізійного модуля.
До того ж дальність виявлення цілей суттєво збільшено — до 7 км. Отже, озброєння «Іви» дає змогу уражати легкоброньовані цілі, живу силу противника та повітряні цілі типу гелікоптера. Полегшений модуль може бути вироблено в трьох різних комплектаціях зброї: кулемет 12,7 мм; два кулемети (12,7 мм із 7,62 мм); кулемет 12,7 мм із гранатометом 40/30 мм.
Голова Комітету ВР з питань здоровʼя нації Михайло Радуцький 3 квітня зареєстрував проект постанови про прийняття в першому читанні законопроекту 13131, який передбачає, що довідку щодо придатності до керування автомобілем 083/о буде скасовано, але зам...
Пенсійний фонд України розпочав фінансування пенсій за квітень 2025 року. На пенсійні виплати 2 квітня спрямовано перші кошти, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу ПФУ. За даними пресслужби, на пенсійні виплати через "Укрпошта" спрямов...