"Таких істот (вона з Кривого Рогу) повинна знати вся Україна. Ця тварюка називає наших воїнів скотами": У мережі обурені нахабством сепаратистки (фото)

Інна Красовська з Кривого Рогу вважає, що українських воїнів "треба каструвати"

У соцмережах все частіше викладають світлини та адреси людей, які, згідно їх інтернет-сторінок, мають активні сепаратичні ідеї. Сподівань на СБУ у людей все менше, тому надію покладають (і не дарма) на соцмережі та інтернет-портали. У "Фейсбуці" поширили нове фото - мешканки Кривого Рогу, яка закликає "каструвати українців". Про це повідомляють Патріоти України.

"ПРОШУ РЕПОСТ
Таких істот (вона з Кривого Рогу) повинна знати вся Україна
Ця тварюко називає наших воїнів скотами
КРАСОВСКАЯ ИННА НИКОЛАЕВНА тел. 05642 742564 * 19.04. 1951р.н.
м. КРИВИЙ РІГ вул. РЯЗАНОВА б.15 кв.43
Вера Измайлова ‏@veraizmaylova41", - підписала світлину Олеся Резнік.

"Сподіваюсь до неї вже зайшли гості.", "Зробити на лобі наколку " ТРИЗУБ" і підпис " з любовью УКРАЇНА" - в раші смерть з таким тату , в зеркалі ...красопета !", "Курва кацапська. Як хліб наш їсти то все нормально. А як воїни то скоти."," ЦЕ НЕ ЛЮДИНА,ЦЕ НЕ ТВАРИНА,А ЦЕ-ІСТОТА,котрій немає місця на УКРАЇНСЬКІЙ ЗЕМЛІ", - коментують допис користувачі соціальної мережі.

"Вважаємо, що це - популізм": У Зеленського пояснили відмову від військового параду

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:58

На думку Сергія Шефіра, військові паради більше личить проводити країнам на кшталт Росії. Помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір пояснив скасування військового параду на День незалежності тим, що "парад - спосіб показати швидку перемог...

Хіти тижня. Ви лабораторія, суд, прокурор? Чому взяли на себе відправити когось на передову?": Бойовий офіцер звернувся до головнокомандувача Зеленського (відео)

п’ятниця, 19 липень 2019, 11:30

Гордого військового обурює хамство нового главкома стосовно бойових побратимів, безвідповідальні, голословні звинувачення. «Я не чиновник, і не "чорт "! Я гордий за нашу роботу! Офіцер Збройних сил України, майор Місюра Сергій Васильович. Можете мене з...