"Це вже не селяни. Це - монополісти. Причому без жодного АМКУ. Та ще й штрейкбрехеру можуть ноги поламати", - блогер

Про те, чому заводам в селах буває непросто знайти працівників.

Ілюстрація: ЖЖ

"Прочитав сьогодні чергову історію про те, що наші селяни не хочуть працювати. Історія класична: побудували завод, людей на роботу просять, і гроші платять. Але не йдуть туди працювати селяни... Бо ліниві. Історія на перший погляд зрозуміла, але тільки на перший погляд", - пише на своїй сторінці в Фейсбук Oleksa Shalayskiy, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Річ у тому, що бізнесмен думає стандартно: скажімо, для великого міста нормальна зарплата - 10 000, для райцентру - 5000, значить для села - 3-4000. І тут і криється нюанс. Бо якщо у місті, як не знайдеш одного робітника, то знайдеш - іншого, в селі - все навпаки. Їх тут, роботящих-непитущих, всього 50 штук, і всі вже мають заняття.

Тому це вже не селяни. Це - монополісти. При чому без жодного АМКУ. Та ще й штрейкбрехеру можуть ноги поламати. Так що доведеться їм платити, може, й більше, ніж у великому місті, бо тільки тоді селяни стануть радісні і працелюбні. От такий-от він - "чорний лєбєдь" українського бізнесу.."

Місцеві дивуються: У Швеції продають українську халву в пакуванні російською мовою (відео)

субота, 28 червень 2025, 22:37

У Швеції продають українську халву кропивницького виробництва в пакуванні російською мовою. Про це «Суспільному» розповіла кропивничанка Ольга Сержанова, передають Патріоти України. Вона живе за кордоном, українські товари купує в місцевих магазинах. З...

"В інших регіонах порушень не менше, але...": Кремінь пояснив, чому Київ лідирує за кількістю скарг на російську

субота, 28 червень 2025, 22:12

За перше півріччя 2025 року на адресу мовного уповноваженого надійшло 1431 звернення з різних регіонів України. Переважно це – Київ, далі йдуть Одеська область, Харківська, Дніпропетровська та Донецька. Чому у столиці й далі переважає російська, поясни...