"Цей бомж живе у лісі на околиці": На Закарпатті чоловік ледь не вмер через людську байдужість (фото)

​Житель Закарпаття лежав посеред дороги, але нікому до нього не було діла.

Фото:facebook

На Закарпатті через людську байдужість міг померти чоловік. Про це розповів користувач Юрій Васильович на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Сьогодні вночі був свідком байдужості людей і власної безпорадності, і позитивним враженням від роботи співробітників швидкої допомоги", - розповів він. "Близько 21 години 11.01.18, проїжджаючи в селі Малий Березний, побачив людину, яка лежала на проїжджій частині. Я зупинився і підійшов до чоловіка, який лежав і ніяк не реагував ні на розмову, ні на світло ліхтарика", - зазначив очевидець.

За його словами, на це все з вікон дивилися люди, яким було абсолютно все одно, що там лежить чоловік. "Одна жінка запитала з вікна, чи є у чоловіка палиця. Вона стисло описала чоловіка! Сказала, що це бомж, і він живе в лісі на околиці Малого Березного! Біля нас проїжджали машини і всім було байдуже, що на дорозі лежить людина!"- додав Юрій.

"Не знаючи, що робити, я викликав швидку допомогу. Швидка приїхала неймовірно швидко і мене приємно здивувала людяність працівників швидкої, які надали допомогу і транспортували до лікарні!" - розповів він.

Він додав, що у нього "шок від байдужості громадян" та "приємні враження від працівників швидкої". "Велике їм спасибі за їх роботу!" - підкреслив він.

Солідна сума: Як будуть штрафувати власників тварин в Україні, що не приберуть на вулиці за улюбленцем

субота, 21 квітень 2018, 8:51

Багато власників собак забувають про те, що навіть на прогулянці за своїм вихованцем потрібно доглядати і прибирати. Незабаром людей з домашніми тваринами зобов'яжуть прибирати за ними, інакше доведеться сплатити чималу суму штрафу. Відповідний законоп...

Вас "майнять": Експерти розповіли, як виявити і знешкодити прихований майнінг

субота, 21 квітень 2018, 8:20

Як визначити, що на пристрої працює прихований майнер, і як убезпечити себе від цієї напасті. Випадки прихованого майнінгу ростуть у геометричній прогресії. За даними антивірусної компанії Symantec, за 2017 рік вони почастішали у 340 разів. Тільки в бе...