Цього літа можна буде побачити незабутній зоряний дощ

Метеоритний потік Персеїди наблизиться до планети Земля 12-13 серпня.

Персеїди. Фото: SuperCoolPics.

Американські вчені розкрили один з головних секретів нинішнього літа. Вони назвали час і місце зоряного дощу з метеоритів, який проходить щорічно, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як відзначили фахівці, ефектне явище, яке залишає незабутні враження, є насправді метеоритним потоком Персеїди. Він утворюється з великої комети Свіфта-Таттла, яка розпадається на дрібні пилові частинки.

Стати свідком цього яскравого процесу можна в проміжок між 17 липня і 24 серпня. Пік небесного явища припаде на 12-13 серпня. У цей час Місяць добереться до піку своєї яскравості, так як Сонце освітить його поверхню.

Як запевнили астрономи, тоді планета Земля виявиться в найбільш щільному скупченні пилу. Для насолоди цим видовищем рекомендується покинути місто і виїхати в сільську місцевість, де можна знайти відкриту ділянку, звідки відкриється найкращий огляд метеоритного дощу.

Швидкість падіння зірок складе близько 80 світил на годину. У минулому році цей показник був значно вище: 200 небесних тіл за годину.

В Україні стартував другий етап проєкту видачі грошової допомоги: У Кабміні пояснили, хто може розраховувати на 16 тис. грн

понеділок, 27 березень 2023, 15:55

У лютому Міністерство у справах ветеранів України спільно з Червоним Хрестом України запустило проєкт для підтримки ветеранів, які отримали інвалідність І або ІІ групи внаслідок війни. Наприкінці лютого було отримано перші 10 тисяч заяв, передають Патр...

Найстрашніша зима позаду: Одразу у шести областях України вимикають опалення

понеділок, 27 березень 2023, 15:48

Україна успішно завершує зиму і вже в шести областях почали відключати опалення. Про це повідомив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олексій Чернишов у Facebook, передають Патріоти України. Таким чином, у Херсонській, Одеській, Миколаївській, Дніп...