Цього літа можна буде побачити незабутній зоряний дощ

Метеоритний потік Персеїди наблизиться до планети Земля 12-13 серпня.

Персеїди. Фото: SuperCoolPics.

Американські вчені розкрили один з головних секретів нинішнього літа. Вони назвали час і місце зоряного дощу з метеоритів, який проходить щорічно, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як відзначили фахівці, ефектне явище, яке залишає незабутні враження, є насправді метеоритним потоком Персеїди. Він утворюється з великої комети Свіфта-Таттла, яка розпадається на дрібні пилові частинки.

Стати свідком цього яскравого процесу можна в проміжок між 17 липня і 24 серпня. Пік небесного явища припаде на 12-13 серпня. У цей час Місяць добереться до піку своєї яскравості, так як Сонце освітить його поверхню.

Як запевнили астрономи, тоді планета Земля виявиться в найбільш щільному скупченні пилу. Для насолоди цим видовищем рекомендується покинути місто і виїхати в сільську місцевість, де можна знайти відкриту ділянку, звідки відкриється найкращий огляд метеоритного дощу.

Швидкість падіння зірок складе близько 80 світил на годину. У минулому році цей показник був значно вище: 200 небесних тіл за годину.

Пальмовий пес: Чотирилапому саперу Патрону присудили премію на Каннському кінофестивалі

п’ятниця, 27 травень 2022, 22:29

У Каннах особливою відзнакою нагородили пса Патрона, який служить в Державній службі з надзвичайних ситуацій. 27 травня Патрону присудили премію Пальмовий пес – найпрестижнішу кінонагороду, яку отримують чотирилапі, інформують Патріоти України. У ДСНС ...

У Львові затримали корегувальника ракетних обстрілів - через зрадника загинуло 4 людини

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:10

У Львові затримали ворожого корегувальника вогню, через якого у місті під час обстрілу шиномонтажу загинуло 4 цивільних мешканців. Місцевий житель через месенджери передавав росіянам інформацію про розташування військових об'єктів та об’єктів критичної...