Цього літа можна буде побачити незабутній зоряний дощ

Метеоритний потік Персеїди наблизиться до планети Земля 12-13 серпня.

Персеїди. Фото: SuperCoolPics.

Американські вчені розкрили один з головних секретів нинішнього літа. Вони назвали час і місце зоряного дощу з метеоритів, який проходить щорічно, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Як відзначили фахівці, ефектне явище, яке залишає незабутні враження, є насправді метеоритним потоком Персеїди. Він утворюється з великої комети Свіфта-Таттла, яка розпадається на дрібні пилові частинки.

Стати свідком цього яскравого процесу можна в проміжок між 17 липня і 24 серпня. Пік небесного явища припаде на 12-13 серпня. У цей час Місяць добереться до піку своєї яскравості, так як Сонце освітить його поверхню.

Як запевнили астрономи, тоді планета Земля виявиться в найбільш щільному скупченні пилу. Для насолоди цим видовищем рекомендується покинути місто і виїхати в сільську місцевість, де можна знайти відкриту ділянку, звідки відкриється найкращий огляд метеоритного дощу.

Швидкість падіння зірок складе близько 80 світил на годину. У минулому році цей показник був значно вище: 200 небесних тіл за годину.

"Супергерої існують": Масі Найєм, який втратив у бою око, став обличчям рекламної кампанії магазину чоловічого одягу (фото)

вівторок, 4 жовтень 2022, 23:29

Сам він опублікував фотографію, висловившись про свою зовнішність винятково іронічно, без краплі жалості до самого себе. "Красивішим я вже не буду! До речі, дуже подобається, як діти реагують на відсутність ока. Вони щиро розглядають, а двоє хлопчиків ...

Пробачила ворогам, які зруйнували її будинок?: Жителька Північної Салтівки працювала на окупантів

вівторок, 4 жовтень 2022, 19:27

Співробітники Служби безпеки України викрили у співпраці з російськими окупантами мешканку Північної Салтівки. Жінку затримали та оголосили їй підозру. Про це повідомили в Управлінні Служби безпеки України в Харківській області, передають Патріоти Укра...