24 жовтня харківські працівники ювенальної превенції врятували шестимісячного малюка, який жив з матір'ю в саморобному наметі посеред лісосмуги. До міліції звернулася 21-річна жінка зі скаргою на те, що її дитина захворіла, повідомляють Патріоти України з посиланням на Newsroom.
З'ясувалося, що мати з немовлям живуть у наметі поруч з заводом харчових кислот. Неодноразово судимий батько дитини їм не допомагає, в результаті чого сім'я опинилася на межі життя і смерті.
За даними поліції, жінка-сирота з дитиною разом зі своїм співмешканцем орендували житло в Харкові, а коли закінчилися гроші з допомоги на дитину, то опинилися просто на вулиці і три дні прожили в курені.
Зараз немовля обстежують в обласній лікарні. За попередніми даними, у хлопчика ГРВІ та бронхіт.
Відзначається, що для допомоги сім'ї з житлом правоохоронці залучили соцслужби і благодійні організації. А в поліції повідомили, що на жінку оформили адміністративний протокол за невиконання обов'язків по догляду за дитиною.
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...