Представники ГО "Нацкорпус" пікетували будівлю нацполіції у Херсоні, а згодом пішли в обласну прокуратуру у зв’язку з нападом з кислотою на Катерину Гандзюк. Про це повідомляють представники ГО у Facebook, зазначають Патріоти України.
За словами присутніх на акції, вони прийшли підтримати Гандзюк, а також вимагати звіту про розслідування інших нападів на активістів та журналістів.
Як повідомляє журналіст Сергій Нікітенко, у прокуратурі відмовились виходити до пікетувальників. Коли ж представники "Нацкорпусу" запалили димові шашки, то їх таки прийняв прокурор.
Розвідувальні відомства країн альянсу "П'ять очей" у рідкісній спільній заяві попередили, що потужні моделі штучного інтелекту, які здатні здійснювати нові руйнівні кібератаки проти урядів та бізнесу, з'являться вже за лічені місяці, передають Патріоти...
У Києві сталася трагічна подія — чоловік раптово впав дорогою на роботу та помер, передають Патріоти України. На місце викликали медиків, однак врятувати його не вдалося. Попри надану допомогу, чоловік помер. Наразі обставини інциденту та причини смерт...