
Аброськін повідомив, що кілька днів тому проводив у цьому місті нараду керівників кримінальної поліції України. "Питаю в керівника ГУ НП [Головного управління Національної поліції] Черкащини, як місцева влада турбується про безпеку своїх мешканців, чи працює програма "Безпечне місто". Відповідь – ні", – зазначив перший заступник Нацполіції.
Водночас він нагадав про складну ситуацію в Маріуполі Донецької області у 2014–2015 роках, коли окупанти обстрілювали місто з реактивних систем залпового вогню "Град". "Сьогодні Маріуполь – це найбезпечніше місто, бо громада, поліція та військові роблять усе можливе заради цього", – написав Аброськін, не уточнивши, в області чи у країні.
Народний депутат від "Слуги народу" В'ячеслав Медяник проживає в незадекларованому елітному маєтку під Києвом вартістю близько 1 мільйона доларів, який належить жінці, яка працювала нянею в його родині, передають Патріоти України з посиланням на розсл...
Польща вже кілька місяців блокує поштові відправлення, які прямують з України до країн Європейського Союзу через «Укрпошту». За словами генерального директора компанії Ігоря Смілянського, причини таких дій польська сторона офіційно не пояснює, передают...