У поліції Закарпаття служитиме легендарний герой Дебальцевого

Боєць, який захопив російський танк, тепер пильнуватиме, щоб на Закарпатті машини не крали.

Управління поліції в Ужгороді. Фото: соцмережі.У патрульній поліції Закарпаття служитиме боєць АТО Тарас Пономаренко, який разом з бійцями 128-ї бригади захопив у лютому 2015 р. під Дебальцевим російський танк. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook глава прес-служби МВС Артем Шевченко, передають Патріоти України.

"Патрульна поліція під сурми закарпатських трембіт виходить в Ужгороді та Мукачевому. Серед поліцейських - героїчний боєць 128-ї гірсько-піхотної бригади Тарас Понамаренко, який вкрав з-під носа у сєпарів танк під Дебальцевим. Тепер пильнуватиме, щоб на Закарпатті машини не крали. Очолив підрозділ Юрій Марценишин, командир роти з Києва. 25 поліцейських машин вже сьогодні вийдуть в патруль", - написав Шевченко.

Хіти тижня. Офіційний сайт "найокупованішого" українцями міста Польщі відтепер пише "солов’їною"

вівторок, 12 грудень 2017, 0:20

У одному з набільших міст Польщі, Познані, вперше країні запустили розділ на офіційному сайті міста українською мовою. Там є інформація про місто, роботу та навчання у столиці Великопольщі. "Tаке рішення є відповіддю міста на зростання кількості мешкан...

Полювання на плотницоїдів: Населення Луганська після втечі голови "молодої республіки", завалює нову "владу" доносами на сусідів

вівторок, 12 грудень 2017, 0:14

У функціонерів ЛДНР не має бути ілюзій. Щойно до Донецька та Луганська увійдуть доблесні війська «бандерівської хунти» та «негрів НАТО», всіх їх з потрохами здадуть ті, що усміхаються наразі в обличчя. А патріоти України в окупації доповнять пропуски.