Президент Вроцлава Рафал Дуткевич зазначив, що "найбільшою групою іноземців у Вроцлаві є українці і саме до них, перш за все, були спрямовані міські програми підтримки".
Крім того, у вересні почнуться курси польської мови для іноземців - близько 80 установ візьмуть участь у цьому проекті. Серед них - церкви, бібліотеки, будинки культури та інші організації. Координатор проекту - Вроцлавський центр інтеграції. Вже біля 200 добровольців погодились проводити навчання.
Директор департаменту з соціальних питань в Управлінні міста Вроцлав, Яцек Сутрик, заявив: "Навчання буде проходити в тандемі доброволець-іноземець, це будуть практичні заняття, до прикладу, в магазині або в установі".
У 2016 році 40 тисяч українців отримали у Нижньосілезькому бюро праці дозволи на роботу (більшість - у Вроцлаві). Багато хто з них переїхав до Польші з дітьми, які користуються у початкових школах двома додатковими годинами польської мови.
"Якщо процес поселення українців у Вроцлаві буде тривати, що цілком добре для міста, ми хотіли б, щоб українці відчували, що у Вроцлаві їхні діти можуть залишатися на зв'язку з культурою своєї країни", - долав президент Вроцлава. У школах можна буде вивчати українську мову, історію та культуру.
Зараз у Вроцлаві в початкових школах навчається 269 дітей-іноземців, більшість з них - українці.
Після березневої індексації пенсій ще одній групі людей на заслуженому відпочинку піднімуть виплати у квітні. Йдеться про працюючих пенсіонерів, але не про всіх, передають Патріоти України. У виданні мають на увазі тих пенсіонерів, кому виповнилось 70 ...
У суспільстві контрастно ставляться до ТЦК. Через певні ситуації люди уявляють, що всі їхні працівники отримають нібито тисячі й тисячі в іноземній валюті. Проте справжні умови роботи такі самі, як і будь-де: 20 тис. грн заробітна плата, триразове харч...