«Невидача віз за територіальним принципом, за ознакою волевиявлення громадян або їх політичних поглядів є недотриманням всіляких міжнародних зобов'язань країнами, які на це йдуть, — підкреслив він. — Вважаємо, що це, по суті, є нічим не виправданим колективним покаранням населення Криму і Севастополя, що нагадує свого роду візовий геноцид».
За словами Мєшкова, до розроблених Єврокомісією та Європейської зовнішньополітичної службою в липні 2016 р. і маючих рекомендаційний характер «Керівних принципів» приєдналися до теперішнього часу 13 країн Євросоюзу, а також деякі з тих країн, що входять в шенгенську зону - Швейцарія, Ліхтенштейн і Норвегія.
«Вони вирішили не визнавати російських загальногромадянських закордонних паспортів, які видаються жителям Криму і Севастополя (окупованих, — ред.) як безпосередньо на території півострова, так і в інших суб'єктах Російської Федерації», — пояснив Мєшков. За його словами, щодо цих країн Росія застосовує відповідні заходи. При цьому Мєшков не розкрив суть обмежень.
Нагадаємо, в березні 2014 р. Росія після незаконного референдуму анексувала Крим. 17 березня 2014 р. президент РФ Володимир Путін підписав указ про визнання «незалежності» Криму, а на наступний день разом з самопроголошеною владою півострова уклав договір про входження Криму та Севастополя до складу РФ. У грудні минулого року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію, згідно з якою Росія визнається державою-агресором, а Крим — тимчасово окупованою територією.
Вже понад добу рятувальники продовжують розбирати завали після масованої ракетної атаки Росії на Київ. Крім людей, з-під завалів діставали й пухнастих котиків, а також – їжачка, зазначають Патріоти України. . Знімки врятованих опублікували у Державній...
Шахраї, щоб заволодіти грошима громадян або отримати доступ до їхніх персональних даних, використовують різні «чутливі теми» для людей, в тому числі й тему війни, передають Патріоти України. Зокрема, власникам карток «ПриватБанку» аферисти повідомляють...