У Слов'янську взялися ремонтувати дорогу, яка торік вже пройшла "капітальний" ремонт за 1 млн (фото)

У 2016 році капітальний ремонт дороги по вулиці Торговій здійснювався однією з приватних компаній. Вартість робіт була оплачена з бюджету міста.

Відремонтована торік дорога знову потребує поточного ремонту. Фото:https://www.6262.com.ua/У Слов'янську знову ремонтують дорогу по вулиці Торговій (колишня Фрунзе), яка вже була капітально відремонтована у 2016 році. Про це свідчать фотографії, зроблені 23 квітня автором міської петиції про з'ясування причин руйнування капітально відремонтованих у 2016 році доріг, волонтером руху "Сильні громади" Віталієм Журавльовим, передають Патріоти України з посиланням на 6262.

У 2016 році капітальний ремонт дороги по вулиці Торговій здійснювався однією з приватних компаній. Вартість робіт з капітального ремонту була оплачена з бюджету міста та склала 1 мільйон 141 тисячу гривень. Проте цьогоріч, як видно з фотографій, дорога вже потребує поточного ремонту.

У відповіді до петиції мер Слов'янська Вадим Лях, відповів, що у міськраді було проведено засідання, на якому було підтримано вимогу автора петиції "з'ясувати причину руйнувань дорожнього полотна тих ділянок доріг, на яких був виконаний капітальний ремонт у 2016 році".

Проте у відповіді йдеться про руйнування дороги на вул. Короленка, про Торгову - ані слова.

"Дуже складні погодні умови в осінньо-зимовий період 2016-2017рр. призвели до часткового передчасного руйнування дороги. В березні місяці поточного року було проведено обстеження дорожнього покриття по вул. Короленка за участю замовника робіт, виконавця робіт та представника технічного нагляду за роботами з капітального ремонту дорожнього покриття вулиці.

За результатами обстеження вирішено, що виконавцю робіт необхідно виконати роботи з відновлення зруйнованого асфальтобетонного покриття вул. Короленка", - йдеться у відповіді Ляха.

Хіти тижня. Ризикнув життям: Боєць АТО вразив вчинком заради загиблого на Донбасі побратима (відео)

п’ятниця, 27 квітень 2018, 1:00

Михайло Шозда служив старшим сержантом в складі 24-ї окремої механізованої бригади ім. Короля Данила. 14 квітня йому виповнилося 50 років. Кращий друг загиблого в АТО українського військового Михайла Шозди Олександр Яромій ризикнув життям, щоб виконати...

"Банер "великої республіки" успішно ліквідовано: У окупованій Горлівці провели проукраїнську акцію (фото)

п’ятниця, 27 квітень 2018, 0:00

Активісти повністю знищили полотно банера, який знаходився над одним з кіосків на місцевому ринку. У тимчасово окупованій бойовиками Горлівці невідомі проукраїнські активісти провели акцію, знищивши банер бойовиків. Відповідне фото опублікували в співт...