У Слов'янську взялися ремонтувати дорогу, яка торік вже пройшла "капітальний" ремонт за 1 млн (фото)

У 2016 році капітальний ремонт дороги по вулиці Торговій здійснювався однією з приватних компаній. Вартість робіт була оплачена з бюджету міста.

Відремонтована торік дорога знову потребує поточного ремонту. Фото:https://www.6262.com.ua/У Слов'янську знову ремонтують дорогу по вулиці Торговій (колишня Фрунзе), яка вже була капітально відремонтована у 2016 році. Про це свідчать фотографії, зроблені 23 квітня автором міської петиції про з'ясування причин руйнування капітально відремонтованих у 2016 році доріг, волонтером руху "Сильні громади" Віталієм Журавльовим, передають Патріоти України з посиланням на 6262.

У 2016 році капітальний ремонт дороги по вулиці Торговій здійснювався однією з приватних компаній. Вартість робіт з капітального ремонту була оплачена з бюджету міста та склала 1 мільйон 141 тисячу гривень. Проте цьогоріч, як видно з фотографій, дорога вже потребує поточного ремонту.

У відповіді до петиції мер Слов'янська Вадим Лях, відповів, що у міськраді було проведено засідання, на якому було підтримано вимогу автора петиції "з'ясувати причину руйнувань дорожнього полотна тих ділянок доріг, на яких був виконаний капітальний ремонт у 2016 році".

Проте у відповіді йдеться про руйнування дороги на вул. Короленка, про Торгову - ані слова.

"Дуже складні погодні умови в осінньо-зимовий період 2016-2017рр. призвели до часткового передчасного руйнування дороги. В березні місяці поточного року було проведено обстеження дорожнього покриття по вул. Короленка за участю замовника робіт, виконавця робіт та представника технічного нагляду за роботами з капітального ремонту дорожнього покриття вулиці.

За результатами обстеження вирішено, що виконавцю робіт необхідно виконати роботи з відновлення зруйнованого асфальтобетонного покриття вул. Короленка", - йдеться у відповіді Ляха.

Вправна та красива: Українка очолила світовий рейтинг по карате та захопила фанатів своєю вродою (фото)

понеділок, 22 січень 2018, 21:59

25-річну Анжеліку Терлюгу після впевнених розгромних перемог на етапі в Німеччині записали в категорію найбільш перспективних каратисток світу. Українська каратистка Анжеліка Терлюга почне новий сезон з першого місця в світовому рейтингу Всесвітньої фе...

"Відфутболь диктатора – зупини Путіна": В Україні та у світі пройшли флешмоби проти президента РФ (відео)

понеділок, 22 січень 2018, 21:46

Акції протесту пройшли у 40 країнах світу, зокрема, Німеччині, Чехії, Португалії та Австралії. Її організували місцеві українські громади, аби привернути увагу світу до українського питання. На Майдані Незалежності пройшла акція до Дня Соборності Украї...