У Слов'янську взялися ремонтувати дорогу, яка торік вже пройшла "капітальний" ремонт за 1 млн (фото)

У 2016 році капітальний ремонт дороги по вулиці Торговій здійснювався однією з приватних компаній. Вартість робіт була оплачена з бюджету міста.

Відремонтована торік дорога знову потребує поточного ремонту. Фото:https://www.6262.com.ua/У Слов'янську знову ремонтують дорогу по вулиці Торговій (колишня Фрунзе), яка вже була капітально відремонтована у 2016 році. Про це свідчать фотографії, зроблені 23 квітня автором міської петиції про з'ясування причин руйнування капітально відремонтованих у 2016 році доріг, волонтером руху "Сильні громади" Віталієм Журавльовим, передають Патріоти України з посиланням на 6262.

У 2016 році капітальний ремонт дороги по вулиці Торговій здійснювався однією з приватних компаній. Вартість робіт з капітального ремонту була оплачена з бюджету міста та склала 1 мільйон 141 тисячу гривень. Проте цьогоріч, як видно з фотографій, дорога вже потребує поточного ремонту.

У відповіді до петиції мер Слов'янська Вадим Лях, відповів, що у міськраді було проведено засідання, на якому було підтримано вимогу автора петиції "з'ясувати причину руйнувань дорожнього полотна тих ділянок доріг, на яких був виконаний капітальний ремонт у 2016 році".

Проте у відповіді йдеться про руйнування дороги на вул. Короленка, про Торгову - ані слова.

"Дуже складні погодні умови в осінньо-зимовий період 2016-2017рр. призвели до часткового передчасного руйнування дороги. В березні місяці поточного року було проведено обстеження дорожнього покриття по вул. Короленка за участю замовника робіт, виконавця робіт та представника технічного нагляду за роботами з капітального ремонту дорожнього покриття вулиці.

За результатами обстеження вирішено, що виконавцю робіт необхідно виконати роботи з відновлення зруйнованого асфальтобетонного покриття вул. Короленка", - йдеться у відповіді Ляха.

Хіти тижня. Відрізали голову та з'їли: Моторошне вбивство харківського копа (фото)

неділя, 21 жовтень 2018, 17:00

Імовірно вбивство сталося 1 жовтня, труп чоловіка був виявлений 11 жовтня в підвалі по вул. Краснодарській, 173. У Харкові в районі Салтовки вбили прапорщика Володимира Петрова, після чого відрізали голову від тіла, передають Патріоти України з посилан...

Хіти тижня. "В УПЦ (МП) є серйозні настрої, спрямовані на відрив від Москви", - релігієзнавець

неділя, 21 жовтень 2018, 15:30

Новим предстоятелем об'єднаної Української православної церкви, найімовірніше, оберуть одного із тих ієрархів, які зараз керують своїми єпархіями чи церквами в Україні. Це, скоріш за все, буде та людина, що зможе повести за собою саме в цей момент. Про...