У прифронтову Авдіївку продовжують прибувати гуманітарні вантажі з усієї України. Пункт її розподілення облаштували в приміщенні школи, звідки через загрозу обстрілів перевели дітей до інших навчальних закладів. Розмаїття продуктів поступилося місцем тоннам одягу, який виносять мішками, пишуть Патріоти України з посиланням на ТСН.
"Доньці куртку, онучці куртку, сину… А собі нічого не вибрала. Джинси хотіла – розтовстіла сильно", - каже одна з мешканок міста.
Працівники міської ради власноруч сортують їжу: пересипають із мішків по пакетах цукор, борошно та крупи. У харчових наборах — печиво, макарони, консерви, чай і варення. Не додають лише закрутки, бо солоні помідори та огірки місцевих не цікавлять – мають свої запаси.
Продуктові набори вже отримали 70% жителів Авдіївки, а на складі тим часом лишаються тонни води, кілограми цукерок, мішки з овочами і крупами. Гуманітарної допомоги настільки багато, що дехто навіть продає отримані харчі на ринку, аби заробити гроші.
Однак містян наразі цікавить не їжа, а будматеріали для відновлення пошкоджених обстрілами будинків. Таких за останні тижні в Авдіївці налічується з чотири сотні, тож завезених шиферу, руберойду, цегли та деревини вистачить не всім. Їх роздають лише після ретельного огляду будинків.
"Хлопці приїздять на адресу, чоловік каже: мені треба 60 листів шиферу. Ну де 60, якщо 20? А вам що, шкода – я собі всю хату перекрию! Солодке слово: халява", - розповів заступник керівника міської військово-цивільної адміністрації Роман Шахов.
Голова міста зізнається, що в критичний момент, коли не було ні світла, ні води, ані тепла — жителі мирних областей Авдіївку врятували. Але тепер, каже, потреби в підтримці вже немає. "Дуже всім дякуємо", - каже він.
Після серії скандалів навколо МСЕК та інших корумпованих інстанцій стало відомо, що багато хто з прокурорів та інших чиновників настільки знахабніли, що почали «виходити на пенсію», ледь почавши працювати. При цьому вони назначали собі непомірно високі...
Податки за квартири та будинки українці в 2025-му мають заплатити до липня. Платити доведеться за кожен зайвий квадратний метр площі. Зайвим вважається та площа, яка перевищує норму. Про це йдеться в ст. 266 Податкового кодексу України. Так, ставку пот...