Упав на землю замертво: В "ЛНР" сепаратистка довела борця за "русский мир" до інсульту (відео)

В окупованому Луганську прихильники сепаратистів не поділили гроші і влаштували скандал, в результаті якого один з них опинився в реанімації.

В "ЛНР" сепаратистка довела борця за "русскій мір" до інсульту. Фото: glavnoe.ua.

В окупованому терористами Луганську два борця за "русский мир" з'ясовували стосунки, звинувачуючи один одного в продажності. В результаті сварки один з них опинився в реанімації. Про це в Facebook розповів журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

"Духовність в чистому вигляді. Луганські борці за "русский мир" Настя Пятерікова і Олександр Бахмутський лаються в центрі міста в річницю захоплення Луганського СБУ, 6 квітня, звинувачуючи один в одного в продажності і крадіжці. В якийсь момент від потоку лайок Пятерікової у Бахмутського трапляється інсульт, він хитається і валиться на землю", - написав Казанський.

Хіти тижня. Офіційний сайт "найокупованішого" українцями міста Польщі відтепер пише "солов’їною"

вівторок, 12 грудень 2017, 0:20

У одному з набільших міст Польщі, Познані, вперше країні запустили розділ на офіційному сайті міста українською мовою. Там є інформація про місто, роботу та навчання у столиці Великопольщі. "Tаке рішення є відповіддю міста на зростання кількості мешкан...

Полювання на плотницоїдів: Населення Луганська після втечі голови "молодої республіки", завалює нову "владу" доносами на сусідів

вівторок, 12 грудень 2017, 0:14

У функціонерів ЛДНР не має бути ілюзій. Щойно до Донецька та Луганська увійдуть доблесні війська «бандерівської хунти» та «негрів НАТО», всіх їх з потрохами здадуть ті, що усміхаються наразі в обличчя. А патріоти України в окупації доповнять пропуски.