В "ДНР" окупанти вимагають прикрашати прапорами "молодої республіки" навіть найменші торгові точки

Порушників карають штрафами і проблемами з "владою".

Прапор "ДНР" скоро почеплять і на собачій будці. Фото: petrimazepa.com.

На окупованій території Донеччини в останні кілька місяців продавців зобов'язують вивішувати "атрибутику ДНР". Дані про "порушників" вносять до спеціального протокол. Про це написав у Фейсбук журналіст Олександр Чернов, передають Патріоти України.

"Донецьк, Шахтарськ, Єнакієве ... - фактично по всій ДеНеРе останні місяці типу неполітичний "народний контроль" став вимагати від продавців - від ПП на ринку до входів до супермаркетів - обов'язкової наявності "атрибутики ДНР".

Дані про відсутність вносять до спеціального протоколу поряд з іншими "порушеннями". А протоколи передаються до відповідних відділів при виконкомах.

Треба відзначити, що в тому ж Єнакієвому - зараз відкриття торгових точок супроводжується неодмінним вивішуванням денеерівського прапора або, як мінімум, приліпленням-оновленням герба на вході.

А візуальна реклама, як відомо, - найефективніша. Особливо, коли, як це спостерігається в і без того наскрізь зарашеному ДеНеРе - антиреклама повністю відсутня!", - пише Чернов.

Бережіться! Може відкусити пальці: На популярних курортах Європи помітили небезпечну рибу

субота, 27 червень 2026, 10:42

Туристів, які вирушають у відпустку на Середземномор'я попереджають про нову систему в’їзду до ЄС, яка може ускладнювати пропуск в аеропортах, і про сорокаградусну спеку. Але до них додалась нова потенційна загроза – риба Lagocephalus sceleratus, яка в...

Люди проти роботів: Працівники Hyundai готують масштабний страйк через ризик втратити роботу

субота, 27 червень 2026, 10:30

На заводах Hyundai у Південній Кореї назріває масштабний страйк. Майже 90% із 40 тисяч членів профспілки підтримали проведення протесту. Цього разу головною причиною невдоволення стали не зарплати чи умови праці, а побоювання через активне впровадження...