
Водій "ВАЗу", який 4 червня на смерть збив двох дівчаток у Василькові Київської області, повністю визнав свою провину. Про це повідомила речник Васильківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області Юлія Швидка, передають Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.
За її словами, 23-річний чоловік визнав, що перебував за кермом у стані алкогольного сп'яніння, при цьому рівень алкоголю в його крові становив 1,8 проміле.
"Водій заявив, що не боїться сісти у в'язницю, і дуже шкодує, що через нього загинули діти", - розповіла Швидка.

Правоохоронці заявили, що проводиться низка експертиз, які також допоможуть встановити, з якою швидкістю рухався водій "ВАЗу". Розслідуванням цієї ДТП займається слідчий відділ ГУ НП у Київській області.
Нагадаємо, поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил дорожнього рух, що призвело до смерті), санкція якої передбачає до 12 років позбавлення волі.
Як повідомляли Патріоти України, у місті Васильків відбулися похорони двох школярок, які загинули в ДТП 4 червня.
Також повідомлялося, що розлючений натовп людей намагався вчинити самосуд над водієм "ВАЗу", який збив дівчат.
30 червня відбудеться повня у сузір'ї Козерога, яка цього року набуває особливо напруженого характеру. Це буде перша повня після червневого сонцестояння, а значить, у Північній півкулі Місяць буде незвичайно низько над горизонтом, а в Південній півкулі...
У червні 2026 року більше громадян, які потребуть матеріальної підтримки під час війни, зможуть отримати виплати від Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН). Реєстрація на допомогу стала доступною у ще ...