Мережі підірвав виступ мера Новосибірська Анатолія Локтя під час церемонії нагородження переможців Народної премії НГС (Новосибірського міського сайту), який прямо зі сцени пропіарив наркотичний засіб. Відповідне відео опубліковано на YouTube, передають Патріоти України.
"НГС - це кофеїн, це кокаїн, це стимулятор життя. Коли я читаю коментарі про себе, у мене виділяються літри адреналіну, у мене закипає кров, і я думаю - як я люблю НГС. Чи любите ви НГС, як люблю його я", - каже градоначальник.
"Смілива пропаганда наркотиків", "Однак, ну а чьо такого, у багатьох наших чиновників кокаїн-стимулятор життя, це видно по кількості вкраденого, прийнятих законах та поведінці на публіці", Кращий мер", - пишуть вони.
Деякі в коментарях також вказали на досить неприродну поведінку мера під час виступу. Частина з них припустила, що він "накидався".
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...
У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...