Мережі підірвав виступ мера Новосибірська Анатолія Локтя під час церемонії нагородження переможців Народної премії НГС (Новосибірського міського сайту), який прямо зі сцени пропіарив наркотичний засіб. Відповідне відео опубліковано на YouTube, передають Патріоти України.
"НГС - це кофеїн, це кокаїн, це стимулятор життя. Коли я читаю коментарі про себе, у мене виділяються літри адреналіну, у мене закипає кров, і я думаю - як я люблю НГС. Чи любите ви НГС, як люблю його я", - каже градоначальник.
"Смілива пропаганда наркотиків", "Однак, ну а чьо такого, у багатьох наших чиновників кокаїн-стимулятор життя, це видно по кількості вкраденого, прийнятих законах та поведінці на публіці", Кращий мер", - пишуть вони.
Деякі в коментарях також вказали на досить неприродну поведінку мера під час виступу. Частина з них припустила, що він "накидався".
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...