Мережі підірвав виступ мера Новосибірська Анатолія Локтя під час церемонії нагородження переможців Народної премії НГС (Новосибірського міського сайту), який прямо зі сцени пропіарив наркотичний засіб. Відповідне відео опубліковано на YouTube, передають Патріоти України.
"НГС - це кофеїн, це кокаїн, це стимулятор життя. Коли я читаю коментарі про себе, у мене виділяються літри адреналіну, у мене закипає кров, і я думаю - як я люблю НГС. Чи любите ви НГС, як люблю його я", - каже градоначальник.
"Смілива пропаганда наркотиків", "Однак, ну а чьо такого, у багатьох наших чиновників кокаїн-стимулятор життя, це видно по кількості вкраденого, прийнятих законах та поведінці на публіці", Кращий мер", - пишуть вони.
Деякі в коментарях також вказали на досить неприродну поведінку мера під час виступу. Частина з них припустила, що він "накидався".
Марс проходить повз знамените зоряне скупчення Плеяди – і це остання можливість побачити таке зближення аж до 2034 року, передають Патріоти України з посиланням на People. . Найкращий момент настане в неділю, 28 червня, до сходу сонця. Про це повідомл...
Нідерландська компанія із залізо-повітряного багатодобового зберігання енергії об’єдналася з одним із найбільших постачальників енергії країни для розгортання одного гігават-годину (ГВт·год) залізо-повітряного довготривалого накопичення енергії (LDES) ...