Мережі підірвав виступ мера Новосибірська Анатолія Локтя під час церемонії нагородження переможців Народної премії НГС (Новосибірського міського сайту), який прямо зі сцени пропіарив наркотичний засіб. Відповідне відео опубліковано на YouTube, передають Патріоти України.
"НГС - це кофеїн, це кокаїн, це стимулятор життя. Коли я читаю коментарі про себе, у мене виділяються літри адреналіну, у мене закипає кров, і я думаю - як я люблю НГС. Чи любите ви НГС, як люблю його я", - каже градоначальник.
"Смілива пропаганда наркотиків", "Однак, ну а чьо такого, у багатьох наших чиновників кокаїн-стимулятор життя, це видно по кількості вкраденого, прийнятих законах та поведінці на публіці", Кращий мер", - пишуть вони.
Деякі в коментарях також вказали на досить неприродну поведінку мера під час виступу. Частина з них припустила, що він "накидався".
В Іспанії під час розкопок стародавнього поселення Касас-дель-Туруньюело, однієї з головних пам’яток тартеської цивілізації, археологи виявили унікальну бронзову церемоніальну колісницю, що датується V століттям до нашої ери. Як пише heritagedaily.com,...
На грецькому острові Сірос відкрили набір волонтерів, які готові присвятити місяць догляду за безпритульними котами. За свою допомогу учасники отримають безкоштовне житло, сніданки та повністю оплачені комунальні послуги, передають Патріоти України. Пр...