Представники однієї з націоналістичних організацій влаштували рейд на залізничному вокзалі Києва, який майже повністю "окупували" роми. Про це на своїй сторінці в Facebook розповів активіст Сергій Мазур, інформують Патріоти України.
"Учора добрі люди зробили рейд по Вокзалу, який майже повністю окупували ци...ни. Срач, сморід, галас і жебрацтво. А також сотні мішків цукерок, які вони підчистили на київських цвинтарях. Все, що можна сказати про їх присутність.
У результаті нашої прогулянки негативних проявів ромів стало менше. Змусили за собою прибрати, не палити та не бухати у громадських місцях. Припинили на певний час терор громадян з боку їх дітей-попрошайок. Також перевірили наявність документів та квитків. День-два і їх вже повністю не буде.
Чому такі патрулі не робить поліція? Хз. Адже не так вже важко постійно задовбувати ци..н прибирати за собою, дивитись, щоб не вимагали у людей гроші, як мінімум переписати їхні дані на всяк випадок. І тоді ситуація на вокзалі стала б явно краще.
Але за півтори години по вокзалу не побачили жодного представника правоохоронних органів. Охоронці та працівники вокзалу теж жаліються на їх байдужість.
Це не останній громадський патруль. Незабаром розпишу за наш похід до табору. На всяк випадок нагадую. Ми боремось не з ци..нами, а з негативними проявами їх представників. В рамках закону. Хто хоче долучатись, пишіть. Усіх, хто писав минулого разу, незабаром будемо запрошувати.
Під час риболовлі нерідко трапляються карасі або коропи з червоними плямами, припухлостями чи навіть невеликими виразками на тілі. Такий улов викликає занепокоєння у багатьох рибалок, адже не завжди зрозуміло, чи безпечно вживати таку рибу в їжу. Фахів...
Пенсіонери, які виїхали з тимчасово окупованих територій або перебувають за кордоном, мають дотримуватися певних вимог для отримання українських виплат. Головна умова - підтвердження того, що ви не отримуєте пенсію від органів окупаційної влади. Про це...