"Ворота в пекло": У NASA зафіксували момент різкого виверження вулкана (фото)

21 січня в семи кілометрах від вершини ефіопського вулкана Ерта Але відкрилися нові тріщини, з яких на поверхню викидається палаюча магма.

Одне з лавових озер в Ефіопії. Фото: dailymail.co.uk.

Вчені NASA продемонстрували різку активізацію ефіопського вулкана Ерта Але. Тут розташовані величезні лавові озера, повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Зрушення підземних тектонічних плит в районі столітніх лавових озер долини Афар спровокували появу безлічі вулканів під землею.

21 січня в семи кілометрах від вершини вулкана відкрилися нові тріщини, з яких на поверхню викидається палаюча магма.

Місцеві жителі називають безперервно вируючі розпеченою породою території "Воротами в пекло".

Квартал "пішов на гору", хтось мусить... Кабаре "Веселий Писець" присвятили Зеленському музичну пародію "Генералы песчаной карьеры» (відео)

четвер, 20 червень 2019, 15:08

Єврейсько-український гумор, яскравий і дотепний. Гаранту нема чого ображатись на артистів. Адже сам заробляв собі на шмат щастя таким чином. Кліп під назвою «Генералы песчаной карьеры» команда КВК Дніпропетровського державного університету (єдиний в с...

В центрі Чернігова археологи зробили важливе відкриття княжої доби

четвер, 20 червень 2019, 14:56

Протягом 9-11 століть Чернігів був одним з двох найвпливовіших центрів Давньоруської держави, за військовою міццю, багатствами, культурою та архітектурою сперечався з великокняжим Києвом. У центрі Чернігова, на проспекті Перемоги, археологи виявили дав...