Патріотично-військовий табір на Київщині відкрив двері для кадетів. Організувала його новостворена бригада швидкого реагування, що тренується на території військової бази Нацгвардії. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на fakty.ictv.ua.
Ранній підйом, гігієнічні процедури, зарядка та шикування на плацу. Це ранок у дитячому патріотичному таборі при Нацгвардії. Заняття ж розпочинають з танкового стрільбища. Школярі та кадети досвідченого танкіста слухають уважно.
Після невеликого екскурсу їм дозволяють роздивитися танк зсередини. А ось для кадетів танк не дивина. Щоправда, визнають - усередині побували вперше.
Під пильним наглядом інструктора і школярі, і кадети вчаться правилам поводження та володіння зброєю. За плечима у інструктора Миколи - ізраїльська армія. Нині досвід передає бійцям новоствореної бригади. Каже, що подібні табори мають стати постійною практикою.
"Діти повинні виховуватися саме в таких умовах. Вони повинні бачити, що армія - це не означає, що вони будуть бордюри красити, а це означає, що вони можуть навчитися професійним аспектам", - розповідає інструктор з бойової підготовки бригади швидкого реагування Нацгвардії Микола Мікуліч.
Поки одні стріляють - інші освоюють топографію. Курсанти запевняють, що від таких занять користь точно буде. Бо військову науку переважно опановують лише за книжками. А ще майбутнім військовим дали можливість відчути, як воно бути солдатом насправді.
В повному екіпіруванні, вагою майже 12 кілограмів хлопці відпрацьовували елементи бойової підготовки. Кожен викладається сповна, бо за тренуванням спостерігають військові. Офіцер-вихователь каже, за дні, проведені у таборі, його кадети змінилися. У всьому намагаються бути схожими на службовців бригади.
"У них більше з’явилось відчуття колективу, вони стали більш плідно працювати і поважати один одного," - коментує офіцер -вихователь державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Кадетський корпус імені І.Г. Харитоненка Євген Бабщенко.
Військові сподіваються, що такі патріотичні табори стануть звичною справою. А самі кадети говорять, що вже готові захищати Вітчизну, бо зрозуміли цінність миру.
Службовці Національної гвардії та Державної прикордонної служби України у віці до 24 років зможуть розраховувати на виплату мільйона гривень за військову службу. Раніше компенсацію гарантували тільки військовослужбовцям Збройних сил України, передають ...
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...