"Виконав свою місію та йду далі": З'явилися нові деталі самогубства відомого українського режисера

Леонід Кантер застрелився у великій залізній бочці об'ємом 3 кубометра у своєму дворі.
Леонід Кантер. Фото: УНІАН.

Відомий український режисер Леонід Кантер перед самогубством залишив відразу декілька записок, в яких пояснив свої мотиви. Про це повідомив начальник Бахмацького райвідділу поліції ГУНП в Чернігівській області Юрій Жула, передають Патріоти України із посиланням на "Укрінформ".

"Версія вбивства відхиляється, оскільки Леонід Кантер залишив кілька передсмертних листів. В них він писав, що свою місію виконав і йде далі, і що хоче, щоб розпочату ним справу продовжували його однодумці і послідовники", - сказав Жула.

Режисер застрелився у великій залізній бочці об'ємом 3 кубометра у своєму дворі. Жула зазначив, що Кантер зробив це, щоб не бруднити своєю кров'ю землю. "Він був дуже за екологію, надзвичайно любив і цінував ділянку, на якій жив, і хотів, щоб людям ця земля залишилася чистою, щоб крові там не було", - зазначив він.

Хіти тижня. "Вони впали, окупантам плювати!": У Криму сталася велика НП (фото, відео)

неділя, 17 лютий 2019, 14:30

В окупованій Керчі (Крим) на розкопках Пантікапея на горі Мітрідат впала давньогрецька арка з колонами і різьбленим кам'яним портиком. Раніше окупанти підперли палицями нахилені конструкції, але це допомогло ненадовго. Наразі всі частини колон вивезли ...

Євробачення-2019: Результати другого півфіналу Нацвідбору

неділя, 17 лютий 2019, 13:54

16 лютого у прямому ефірі на телеканалах СТБ і UA:ПЕРШИЙ глядачі побачили виступи 8 учасників, готових представити Україну на Євробаченні-2019. Другий півфінал відбору на Євробачення-2019 від України пройшов 16 лютого. За результатами балів від суддів ...