Він 6 разів поспіль ставав чемпіоном світу. За 40 років виступів Піддубний не програв жодного чемпіонату і отримав світове визнання як «чемпіон чемпіонів» Спортсмен все життя намагався триматися подалі від політики. Але він не втримався під час паспортизації 1932-1933 років, коли в його паспорті написали «Піддубний», а в графі національність «росіянин».
Щирого сина українського народу це обурило, і він звернувся в різні радянські інстанції, щоб прізвище і національність написали правильно. Але йому ввічливо відмовили. Тоді борець сам виправив «о» на «і», а «росіянин» на «українець». За що і потрапив в 1937 році в катівні НКВС в Ростові-на-Дону за статтею «антирадянська агітація і український націоналізм».
А ми ще пригадаємо, що минулого року у Парижі відзначали неперевершену перемогу Івана Піддубного, котра трапилась 1905 року. У статті за посиланням можна переглянути ще деякі подробиці за життя цієї непересічної людини, котра пишалась своїм козацьким походженням і українською національністю. Життя героїчного і одночасно трагічного, особливо беручи до уваги обставини смерті легендарного спортсмена та патріота.
У часи Радянського Союзу телевізори мали зовсім інший вигляд, ніж сучасні моделі. Їхні корпуси виготовлялися з дерева. Використання дерев'яних корпусів для телевізорів було поширене не лише в СРСР, але й в інших країнах, таких як США, Японія та країни ...
Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 13 травня 1996 року стрілки годинників в Україні переводять на одну годину назад щоосені останньої неділі жовтня і на годину вперед щороку навесні останньої неділі березня. Традиційно перехід на зимови...