Замість "християнської етики"? Депутат Держдуми пропонує читати у школах лекції про онанізм

Геннадій Онищенко впевнений, що підліткам потрібно якомога більше розповісти про небезпеку мастурбації.

Геннадій Онищенко. Фото: ВВС.

Перший заступник голови комітету Держдуми з освіти і науки Геннадій Онищенко закликав проводити в школах уроки про небезпеку онанізму. Про боротьбу з ранньої мастурбацією на рівні загальноосвітніх установ і сім'ї депутат розповів в прямому ефірі радіостанції "Говорить Москва", передають Патріоти України.

За його словами, проблема полягає в тому, що дозрівання дітей настає досить рано, і далі з'являються великі ножиці між їх статевим дозріванням і можливістю офіційно вступати в міжстатеві контакти. Онищенко зазначив, що в усьому винна інформація в інтернеті, яка провокує підлітків до мастурбації, тому робота повинна бути проведена в першу чергу в "гіперурбанізованних" регіонах.

"В рамках загального статевого виховання дітей це потрібно робити, пояснюючи шкоду, бо тут є ризик певний для статевого здоров'я дитини, як хлопчика, так і дівчинки", - повідомив він.

За словами політика, на шляху до вирішення даної проблеми часто стоять "святенництво", замовчування "проблем статевого віку" і відсутність культури адекватного виховання дітей. "Потрібна робота з батьками, які при нормальному відношенні в сім'ї, можуть це явище відстежити і відповідним чином спрофілактувати і пом'якшити", - пояснив депутат.

Хіти тижня. Навіть не всі топ-чиновники "потягнуть": Розкрито приголомшливі гонорари Алли Пугачової

вівторок, 4 серпень 2020, 9:00

Генеральний директор компанії "Ру-Концерт" розповів, які гонорари отримувала Примадонна за виступи на корпоративах, передають Патріоти України. Вона - дуже високооплачувана артистка. Деякий час тому Аллі Борисівні за виступ на закритій вечірці платили ...

Коронавірус в Україні: У РНБО раптопо повідомили про рекордно низьку кількість нових хворих

вівторок, 4 серпень 2020, 8:44

Станом на ранок вівторка, 4 серпня, в Україні офіційно підтверджено 73 850 випадків коронавірусної інфекції. З них всього 692 - виявлені за минулу добу, що є низьким показником, передають Патріоти України. Від COVID-19 в країні померли вже 1 758 осіб (...