Замість "християнської етики"? Депутат Держдуми пропонує читати у школах лекції про онанізм

Геннадій Онищенко впевнений, що підліткам потрібно якомога більше розповісти про небезпеку мастурбації.

Геннадій Онищенко. Фото: ВВС.

Перший заступник голови комітету Держдуми з освіти і науки Геннадій Онищенко закликав проводити в школах уроки про небезпеку онанізму. Про боротьбу з ранньої мастурбацією на рівні загальноосвітніх установ і сім'ї депутат розповів в прямому ефірі радіостанції "Говорить Москва", передають Патріоти України.

За його словами, проблема полягає в тому, що дозрівання дітей настає досить рано, і далі з'являються великі ножиці між їх статевим дозріванням і можливістю офіційно вступати в міжстатеві контакти. Онищенко зазначив, що в усьому винна інформація в інтернеті, яка провокує підлітків до мастурбації, тому робота повинна бути проведена в першу чергу в "гіперурбанізованних" регіонах.

"В рамках загального статевого виховання дітей це потрібно робити, пояснюючи шкоду, бо тут є ризик певний для статевого здоров'я дитини, як хлопчика, так і дівчинки", - повідомив він.

За словами політика, на шляху до вирішення даної проблеми часто стоять "святенництво", замовчування "проблем статевого віку" і відсутність культури адекватного виховання дітей. "Потрібна робота з батьками, які при нормальному відношенні в сім'ї, можуть це явище відстежити і відповідним чином спрофілактувати і пом'якшити", - пояснив депутат.

Хіти тижня. ТОП-20+ ляпів у радянських фільмах, які не помітили наші бабусі і дідусі (фото)

понеділок, 26 жовтень 2020, 4:00

"Эти фильмы знакомы нескольким поколениям зрителей, их можно пересматривать бесконечно. Робкие ухаживания Новосельцева за своей начальницей Калугиной, гениальные расследования преступлений от Шерлока Холмса и доктора Ватсона, веселые приключения Шурика...

Хіти тижня. Все обличчя було у крові: У Києві жінка жорстко "покарала" злодія, що вкрав її рюкзак (фото)

понеділок, 26 жовтень 2020, 3:00

У Деснянському районі Києва пенсіонерка побила злодія, який вкрав у неї рюкзак. Про це повідомляють в Telegram-каналі dtp.kiev.ua, передають Патріоти України. Інцидент стався приблизно о 02:00 у вівторок, 20 жовтня, біля лікарні швидкої медичної допомо...