З 1990-х років стародавній Київ поступово але невпинно втрачає своє мальовниче архітектурне обличчя через шалений безлад і махінації забудовників, котрі в гонитві за довгою гривнею нищать історичний спадок тисячолітнього міста, з прикристю зазначають Патріоти України.
Часи життєдайних змін мають навести лад і у цьому болючому питанні. Увагу до проблеми привернула адвокат, голова громадської організації "Андріївсько-Пейзажна Ініціатива" Марина Соловйова.
"У нас багато" гарячих точок" в столиці, одна з яких - це Гостинний Двір" на Гончара. Об'єкту повернутий статус пам'ятки національного значення, дозвіл на будівництво скасовано і залишився один-єдиний судовий процес - Фонду держмайна про розірвання договору оренди", - повідомила пані Марина.
Активістка наголошує, не можна щоб тривала практика, коли забудовники отримують документи на 7 поверхів, і потім будують всі 15, з погодженнями або без.
В часи, коли головним архітектором Києва перебував Сергій Бабушкін така практика «погоджень» набула системний характер, нагадують ПУ. Можна згадати «монстра» на Грушевського, 9-А, автором якого був сам Бабушкін.
"Це знущання – продовжує свою думку Марина Соловйова. - Я вважаю, що центр Києва повинен бути історичним. Коли ми приїжджаємо в європейські країни, ми бачимо, що там чудова історична забудова збережена. Там не можна взагалі ніякі багатоповерхівки будувати Чому ми не цінуємо наш Київ? Адже він дуже красивий. Наші діти повинні мати щастя ходити цими вулицями", - підсумувала активістка.В Україні в липні-серпні можливі погодинні відключення електроенергії через сильну спеку, яка традиційно призводить до зростання споживання електроенергії, особливо у вечірні години. Очікується, що це може спричинити дефіцит у системі, якщо частина ене...
Можливо, у вас є такий знайомий або знайома, які можуть увечері довго займатись своїми справами, засиджуватись далеко за північ, а зранку почуватись бадьоро і демонструвати неабияку продуктивність. Як стверджують вчені, відповідальною за такий короткий...