ЗМІ повідомили причину загибелі робітників на Маріупольському меткомбінаті Ахметова (фото)

Нещасний випадок стався в результаті обвалення залізобетонної плити розміром 3х6 м, при проведенні ремонтних робіт покрівлі будівлі цеху.

Фото:https://www.0629.com.ua/

До летального результату на меткомбінаті імені Ілліча призвело порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Загинули двоє чоловіків 49 і 59 років і 37-річна жінка. Ще двох працівників госпіталізовано, передають Патріоти України з посиланням на 0629.

Нещасний випадок стався в результаті обвалення залізобетонної плити розміром 3х6 м, при проведенні ремонтних робіт покрівлі будівлі цеху.

На той момент в будівлі знаходилося 18 працівників будівельно-монтажної компанії, з яких 3 загинуло, а ще 3 - отримали травми.

На підприємстві зараз працюють оперативники і спасателі. Від ДСНС залучено 17 людей особового складу та 4 одиниці техніки.

У прес-службі прокуратури Донецької області повідомили, що в даний момент вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правової кваліфікації по ч.2 ст.272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України .

"Я поважаю Мирона Богдановича і люблю": Ярославський прокоментував майбутню співпрацю з Маркевичем

середа, 27 жовтень 2021, 11:45

Президент "Металіста" Олександр Ярославський розповів, чи можливе повернення в клуб колишнього головного тренера Мирона Маркевича, передають Патріоти України. . "Некоректно обговорювати повернення Маркевича, коли є головний тренер Кучер. Повернення в ...

Якщо є нервозність і неспокійний сон: Лікар розповіла, якого елемента не вистачає організму

середа, 27 жовтень 2021, 11:28

Важливість магнію важко переоцінити. Це один з основних макроелементів, який необхідний кісткам, зв'язкам, печінці, м'язовій тканині, серцево-судинній і нервовій системам, передають Патріоти України. Як пов'язані дефіцит магнію та інсулінорезистентніст...