ЗМІ повідомили причину загибелі робітників на Маріупольському меткомбінаті Ахметова (фото)

Нещасний випадок стався в результаті обвалення залізобетонної плити розміром 3х6 м, при проведенні ремонтних робіт покрівлі будівлі цеху.

Фото:https://www.0629.com.ua/

До летального результату на меткомбінаті імені Ілліча призвело порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою. Загинули двоє чоловіків 49 і 59 років і 37-річна жінка. Ще двох працівників госпіталізовано, передають Патріоти України з посиланням на 0629.

Нещасний випадок стався в результаті обвалення залізобетонної плити розміром 3х6 м, при проведенні ремонтних робіт покрівлі будівлі цеху.

На той момент в будівлі знаходилося 18 працівників будівельно-монтажної компанії, з яких 3 загинуло, а ще 3 - отримали травми.

На підприємстві зараз працюють оперативники і спасателі. Від ДСНС залучено 17 людей особового складу та 4 одиниці техніки.

У прес-службі прокуратури Донецької області повідомили, що в даний момент вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правової кваліфікації по ч.2 ст.272 (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) Кримінального кодексу України .

Хіти тижня. "Сделайте ему прививку, хоть от бешенства": Усик потрапив у скандал через захоплення Сталіним (фото)

четвер, 9 квітень 2020, 2:00

Спортсмен позував на тлі напису на латиниці "Viva Stalin" із зображенням серпа і молота. У мережі з'явилася архівна фотографія українського боксера Олександра Усика, який за часів виступу за "Українські Отамани" захопився радянським диктатором Йосипом ...

Хіти тижня. Коли є здоров'я, то й хрін за цукор

четвер, 9 квітень 2020, 1:00

У доктора уродини. Виявляється, що й доктори-цілителі, як усі земні сьогосвітні люди, мають свої дні народження і не спустилися з небес, як іноді таке здається, коли вони стоять над нами у білих халатах, а виросли з-поміж нас. Хоча їх вердикт і слово є...