Українська кіберполіція запобігла 10 спробам самогубств підлітків, які реєструвалися в соціальних мережах у так званих "групах смерті". Про це голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив сьогодні на засіданні колегії МВС про результати роботи поліції, передають Патріоти України з посиланням на Департамент комунікації Нацполіції.
За його словами, кіберполіція виявила 926 груп "самогубств", з яких уже 600 заблоковано. Князєв зазначив, що. відповідно до проведених досліджень, найвразливішими до негативного впливу соціальних мереж є діти від 13 до 17 років, у яких є проблеми у спілкуванні.
Такі діти більшість часу проводять в Інтернеті, де масово вступають у різні закриті групи. "На сьогодні поліцією за даними фактами відкрито 35 кримінальних проваджень і встановлено 4 факти суїциду, які пов’язані з діяльністю "груп смерті", та попереджено 10 самогубств підлітків", – сказав Князєв.
Для вирішення цієї проблеми голова Нацполіції дав доручення керівникам обласних підрозділів поліції налагодити комунікацію з адміністраціями навчальних закладів, регіональними управліннями освіти і медичними установами для виявлення дітей, які могли потрапити під негативний вплив так званих "груп смерті", та запобігти їх можливими негативним наслідкам.
Водій сервісу таксі "Uklon" у Дніпрі відмовився допомогти пасажиру з інвалідністю - Богдану Бабченку. Про це він розповів у Фейсбуці, передають Патріоти України. Бабченко зазначив, що весь час користується сервісом таксі "Uklon", тому його інвалідність...
В Україні за чинними правилами з 35 роками стажу та середньою зарплатою можна розраховувати на пенсію, розмір якої буде меншим за середню. При цьому, щоб отримувати пенсію в 10 тис. грн, необхідно платити внески із зарплати в 38,3 тис. грн. Про це йдет...