Активісти організації "Вільні Люди" влаштували пікет біля студії програми "Чорне дзеркало", що виходить на телеканалі "Інтер". Мітингувальники чекають на політиків, які беруть участь у програмі, щоб влаштувати їм коридор ганьби та вручити "премії імені Кисельова-Шувалова". Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Еспересо.TV.
Раніше близько сотні активістів організації провели пікет під СБУ з вимогою депортувати головного ідеолога інформаційної політики "Інтера" громадянина Ігоря Шувалова. Окрім того, вони закликали українських політиків не давати коментарів телеканалу, не відвідувати його телеефіри та не спілкуватися з його журналістами.
"Особи, які продовжуватимуть співпрацю з російськими пропагандистами "Інтеру" вважатимуться зрадниками національних інтересів та адептами "русского міра" в Україні", - йдеться у заяві "Вільних Людей", які вже почали викладати у Facebook прізвища політиків, які беруть в ефірах телеканалу "Інтер".
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...
В одній з лікарень Києва померла 30-річна Дарʼя Гончар та її мати, які постраждали внаслідок російського обстрілу столиці в ніч на 2 червня. Жінки не встигли добігти до укриття, повідомляє медіа "#ШОТАМ", передають Патріоти України. "17 травня ми бачил...