Вчений 15 років присвятив розробці. Сировиною став кукурудзяний крохмаль на основі власного сорту цієї рослини.
За допомогою такої плівки можна, наприклад, збільшити термін придатності хліба з декількох днів до місяця. "Якщо на хліб одягнути нашу плівку, то він залишається свіжим до 4 тижнів. Його навіть можна їсти, не знімаючи плівку", – каже винахідник.
А якщо поліетилен Тимчука кинути в окріп, то він "розтане" за 15-20 хвилин і може бути основою для приготування супу. Але навіть коли ви викинете плівку, то за кілька тижнів від неї не залишиться й сліду.
Говорити про масове виробництво новинки зарано – підприємцям дешевше робити звичайний поліетилен, який століттями не розкладається. Однак Сергій Тимчук переконаний, що за його винаходом – майбутнє.
Службовці Національної гвардії та Державної прикордонної служби України у віці до 24 років зможуть розраховувати на виплату мільйона гривень за військову службу. Раніше компенсацію гарантували тільки військовослужбовцям Збройних сил України, передають ...
У Німеччині планують скоротити базову соціальну допомогу Bürgergeld, посиливши вимоги для отримувачів виплат. Водночас експерти зазначають, що на практиці зміни будуть мінімальними, і виплати продовжать отримувати майже всі нинішні одержувачі. Про це п...