Як нахаба-півень вирішив осідлати коня і що з цього вийшло (відео)

Потішну сценку зняв фермер, який і розповів чим закінчилася ця півняча пригода.

Молодий півень, який живе на фермі в Блерстауне (Нью-Джерсі, США), прийняв невдале рішення осідлати коня. Ймовірно, йому захотілося покататися на баскому скакуні, іронізує автор відео.

Але кінь, на шию якого стрибнув птах, не побажав миритися з таким нахабством і рвонув з місця навскач. Не очікуючому такого повороту подій горе-жокею залишалося лише плескати крилами, відчайдушно намагаючись втриматися на «скакуні», який виявився надто незручним.

Фермер, який зняв забавну сценку на відео, розповів, що все закінчилося благополучно. Правда, йому довелося поганятися за конем і його пернатим вершником, але незабаром півень зумів злетіти з кінської спини, після чого його загнали в курник, де сідала куди більш комфортні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Картини, написані душею: Киянка, чиї руки через жахливу ДТП функціонують на 30%, створює олійні шедеври

вівторок, 28 червень 2022, 14:12

Хоча руки Іри поки працюють лише на 30%, її це не зупинило. Дівчина придбала мольберт, знайшла онлайн-уроки і сама вгадала й сконструювала пристрій, який допомагає їй тримати пензлі. Свої картини – фантастично красиві олійні пейзажі, малюнки тварин. Дв...

Росія просуває наратив про "здачу" азовців: Як працює ворожа ІПСО

субота, 11 червень 2022, 22:04

Відповідно, якщо обміну немає, то є акт капітуляції, здачі в полон українських воїнів. Ці тези вже лунають у нашому інформаційному середовищі. Я дивлюся по тих наративах, які транслюються на телеканалах, й очевидно, що вони спрямовані на розхитування ситу