Як нахаба-півень вирішив осідлати коня і що з цього вийшло (відео)

Потішну сценку зняв фермер, який і розповів чим закінчилася ця півняча пригода.

Молодий півень, який живе на фермі в Блерстауне (Нью-Джерсі, США), прийняв невдале рішення осідлати коня. Ймовірно, йому захотілося покататися на баскому скакуні, іронізує автор відео.

Але кінь, на шию якого стрибнув птах, не побажав миритися з таким нахабством і рвонув з місця навскач. Не очікуючому такого повороту подій горе-жокею залишалося лише плескати крилами, відчайдушно намагаючись втриматися на «скакуні», який виявився надто незручним.

Фермер, який зняв забавну сценку на відео, розповів, що все закінчилося благополучно. Правда, йому довелося поганятися за конем і його пернатим вершником, але незабаром півень зумів злетіти з кінської спини, після чого його загнали в курник, де сідала куди більш комфортні.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Винахідники розробили кіберхвіст, яким можна керувати за допомогою додатку (відео)

середа, 20 березень 2019, 7:25

Краудфандінг профінансував розробку першої сотні хвостів. Задумка з'явилася ще в 2006 році. У 2012 році для її реалізації був запущений збір грошей на Kickstarter. Краудфандінг профінансував розробку першої сотні хвостів. . «Це був успіх - і було дійс...

У випадку війни масово закидатимуть до Росії? Фінські фермери відгодували песців до неймовірних розмірів (фотофакти)

понеділок, 11 березень 2019, 0:32

Якщо в дикій природі вага одного песця становить приблизно 3,5-5 кг, то заручників хутрової ферми відгодовують майже до 20 кг. Щоб отримати з кожної особини більше цінного хутра, фінські ділки відгодували бідних тваринок до гігантських розмірів. Якщо в...