Хіти тижня. З корабликами і чоловічками: Прикордонники відібрали у білоруса незвичайний паспорт (фотофакт)

Власник паспорта заявив, що раніше вже отримував попередження про те, що документ потрібно замінити, але проігнорував його.

Ілюстрація: thinktanks.by

В Україну не зміг в'їхати житель міста Калинковичі Гомельської області Білорусі. Його не пропустили через дитячі пустощі, повідомляють Патріоти України.

Коли 36-річний чоловік пред’явив охоронцям кордону документ, виявилося, що одна зі сторінок розмальована - там красуються будиночки, кораблики і чоловічки.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Над Україною пролетів птах щастя (фото)

субота, 7 липень 2018, 22:00

На світлині видно два силуети в небі, схожі на птахів. Користувачів інтернету вразила неймовірна фотографія силуету в небі, зроблена в Україні, повідомляють Патріоти України. Відповідний знімок на своїй сторінці в Twitter розмістила Оксана Бондаренко. ...

Хіти тижня. "Справжній звір": В Україні зловили величезного сома (фото)

неділя, 1 липень 2018, 9:00

Рибина, довжиною близько двох метрів, заважила до 50 кг. В озері Нобель, що в Рівненській області, рибалці вдалося зловити величезного сома, довжиною близько двох метрів, повідомляють Патріоти України. Про це свідчать фотографії, опубліковані на Facebo...