"Чоловік в Україні - безправна істота. Сировинний придаток до самки": Мухарський шокував соцмережі постом про "латентний матріархат"

Український актор та телеведучий Антін Мухарський, відомий під сценічним ім'ям Орест Лютий, знову втрапив у скандал через свої погляди на жінок. Він оприлюднив обурливий допис про фемінізм у Facebook, передають Патріоти України.

Мухарський розлого висловив свою думку про жіноцтво в Україні та його роль. Також він пояснив власну позицію про сучасні форми фемінізму, які він вважає західними. «Насправді смішних і штучно культивованих в країні, де умовна Антоніна Іванівна з Золотоноші (кремезна як статуя зі стрийського парку у Львові роботи Корчового) називає умовну Станіславу Лесіївну «х...ньой с зєльонимі волосамі». Дарма, що обидві дами, лишень, протилежні полюси явища ім'я якому український матріархат», – наголосив актор.

Він зазначив, що у 20-му столітті по наших територіях прокотилися чотири війни. Дві світові, дві національно-визвольні. Мільйони войовничих пасіонарних чоловіків загинули, а їхні функції перебирали на себе жінки. На думку Мухарського, в українській родині головною майже завжди була мати-берегиня – основа усіх соціальних інституцій, а батько – лишень номінальний голова, почесний президент, якого можуть забрати на війну, вбити бандити, звільнити з роботи.

«Він може піти кудись вдалечінь за мрією, забухати від тоски (бо дружина з дітьми вигризають мозок), вчинити самогубство, раптово померти від інфаркту-інсульту. Чоловіків в Україні шанують виключно в гробу. Бо живий чоловік – категорія небезпечна та тимчасова. Козак Мамай. Повіявся і шукай вітра в полі. В той час як жінка – категорія вічна. Стабільна константа. Митці її оспівують, фіксують, надихаються. Скільки ви чули пісень про тата чи дідуся? А про маму? Навіть українське воїнство молилося і молиться Божій Матері. Так отож...» – написав телеведучий.

Він також розповів, що у його колекції понад 1500 народних картин 30-60 років минулого століття. І нібито найпопулярніший сюжет «Ховайся Петре з Наталкою, йде мати з качалкою».

«Українська фолк-опера «Запорожець за Дунаєм» містить купу сцен з возвеличенням жіночої агресії та булінгу істот чоловічої статі. Цей спосіб поведінки Одарки (головної героїні опери) як єдиновірний перебрали на себе мільйони українських жінок. І це вже я не кажу про сімейний канон «Кайдашевої сім'ї», за мотивами якої знято геніальний серіал», – висловився Мухарський.

«Жінки гучні, галасливі, скандальні... У той час як українські чоловіки здебільшого самітники-мовчуни. Справжні козаки-характерники. Ну буває, що пере*буть когось з безпорадної люті через знецінення та фізичну агресію з боку матріархальної більшості. Та жити таким недовго. Середня тривалість життя чоловіків в Україні на 15 років менша від жіночої. А у воєнні часи і уявити страшно...» – написав актор.

На його думку, нема у світі більш фемінізованої країни, ніж Україна, де пересічний чоловік – «розхідний матеріал». «Сировинний придаток до самки. Героїчна, але безправна, мовчазна істота, приречена на моральне та фізичне знищення», – резюмував Мухарський.

Він не вірить у патріархат, а сексуальні домагання на робочому місці й нерівність у зарплатах вважає міфами, які списані з феміністичних методичок. «Ви давно були в офісах найбільш хлібних контор? Банків, рекламних агенцій, телекомпаній, великих корпорацій, де переважну більшість персоналу складає високооплачуваний жіночий контингент? Бо жінки структуровані, відповідальні, закладаються на довгу перспективу... Для роботодавців вони – пріоритет. А як з'явиться в офісі симпатичний мужчінка, то ще невідомо хто до кого сексуально домагається», – зауважив телеведучий.

Він додав, що в українській армії служать жінки, але вони складають лишень 3% відсотки від загальної кількості особового складу. Тож Мухарський переконаний, що популістський фемінізм завжди закінчується на питанні гендерної рівності чоловіків і жінок у праві копати окопи.

Також актор торкнувся теми ЛГБТК+ спільноти. «Спробуй-но публічно висловити сумнів у тому, що пропаганда анального сексу не найвище досягнення західної цивілізації і ти – фантом. Тебе нема. Тебе скасували. Забанили на всіх рівнях. Той, хто пише на веселкових знаменах гасла любові і толерантності всіх до всіх, насправді люто не толерує нічого окрім власного тоталітаризму», – акцентував Мухарський.

«Найбільший мій гріх перед сучасною цивілізацією в тому, що я – білий гетеросексуальний чоловік християнського віросповідання», – наголосив телетелеведучий.

«З одного боку моєї смерті в інформаційному та мистецькому просторі прагнуть зєлєноволосиє Станіслави Лесіївни. З іншого – колективна Антоніна Іванівна з Золотоноші кричить «чому не в окопах»? Полчища інстасамок, та багінь з надутимі губкамі волають «мужчіна всєм должєн». Батьківщина мати з печерських пагорбів сталевим поглядом зазирає у душу, мовляв: чи готовий ти померти за мене? Куди не глянь – усюди смерть та ху*ня. Або як казав Той: «Только всунул і ужє всєм должєн», – написав актор.

Мухарський вважає, що єдине неподільне право, яким наділяє чоловіка «сучасте» жіноцтво – це право вмерти за «сучасте» жіноцтво. Він заявив, що фемінізм в країні латентного матріархату виглядає смішно.

У коментарях під дописом думки українців розділилися. Дехто підтримав думки Мухарського, проте більшість вражені й обурені поглядами актора.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Він навіть не у Москві": У Путіна лише два шляхи - удар тактичною ядерною зброєю по Україні, який не принесе перемоги, або різко зменшити вимоги та піти на мирні угоди, - Голобуцький

субота, 23 листопад 2024, 9:20

"Заява Путіна – вимушений крок, бо Захід не продемонстрував очікуваної Кремлем реакції. Захід не зрозумів дуже товстого «натяку» - довелось роз’яснювати особисто. Путін пів доби чекав на прояви паніки, на чергу дзвінків з усіх столиць НАТО, може навіть...

Народні прикмети на 23 листопада: Не забудьте посвятити хліб-сіль. Що не можна робити цього дня, щоб не відвернути щастя, а що варто здійснити

субота, 23 листопад 2024, 7:05

Православне свято 23 листопада за новим календарем (6 грудня за старим) - день пам'яті святителя Амфілохія. Також сьогодні поминають усіх, в Україні голодом заморенних. За юліанським календарем - день пам'яті апостолів від 70-ти - Іродіона, Ераста, Олі...