"Я редко пишу посты "спасибо", но сегодня я хотела бы сказать может неожиданное спасибо спикеру Рады Андрею Парубию", - блогер

Нам пощастило зі спікером, який за реформи, бо в кожній реформі, що стосується електронного врядування, є заслуга Андрія Парубія.

А.Парубій. Фото: iPress.ua.

Я рідко пишу пости "спасибі", але сьогодні я хотіла б сказати може несподіване спасибі. Спасибі спікеру Верховної Ради Андрію Парубію. Так написала на своїй сторінці в Фейсбуці заступник міського голови Дніпра Яніка Мерило, передають Патріоти України і цитують далі:

"Почти в каждой электронной реформе, которая прошла, была его доля. Сегодня он мог бы провалить 2 законопроекта - поставить на голосование 4685 и из-за нехватки голосов провалить. И все "круги ада заново и год работы".

Он мог-бы провалить закон киберзащиты и не стараться выставлять и просить много-много раз "на доработку", надеясь вопреки всей вероятности, что соберутся голоса " а провалить. И "все круги ада заново и год работы до прохождения в лучшем случае". И они появились и не провалили.

Он мог бы в свое время провалить закон про ИД-карточку и не выставлять его заново и заново на голосование пока не собралось ровно 226 голосов. И единственная перспектива, которую мы имели бы не э-услуги, а продолжали бы переклеивать фотки.

Потому огромное спасибо, что нам повезло со спикером, который за реформы. Передайте пожалуйста :)".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Дудь має або вибачитися, або втратити право в‘їзду до України через участь в антиукраїнській пропаганді, - Сергій Іванов

четвер, 6 травень 2021, 12:59

"Переглянув 12 хвилин, вирізані з інтерв'ю Іванґая. Остаточно переконався у своїх підозрах стосовно залученості Дудя до розповсюдження кремлівських наративів", - пише телеведучий та блогер Сергій Іванов на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передают...

З архіву ПУ. Звірства чекістів НКВД: Історик показав унікальний документ

четвер, 6 травень 2021, 12:00

Записи свідчать про те, що молодих жінок перед розстрілом роздягали і грали з ними в "доктора". Людей перед розстрілом били палицями і мідними трубами. Також у них відбирали особисті речі, одяг і чекісти забирали їх собі. Матеріали Військового Трибунал...