"Їх зацікавила колекція Пороха, але не цікавлять колекції Табачника, Медведчука. Дебеерівська ср...нь повинна на колінах просити вибачення", - український письменник

Музей Івана Гончара давно став для всіх свідомих українців своєрідною святинею, одним із центрів українства.

Юрій Винничук. Фото: Дзеркало тижня.

"Ніхто не любить політиків-слабаків. А наш Цахес саме такий. Те, що він сьогодні влаштував зі своєю штатною мадам Пупкіною, видає всі його хворобливі фобії і водночас заказуху Пуцькіна. Маніякальне бажання посадити Пороха перетворюється в бездарний тупий фарс. Це скидається на потуги Моськи вкусити Слона. Вкусити не може, то хоч дзявкне", - пише Юрій Винничук на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Їх зацікавила колекція Пороха, але не цікавлять колекції Табачніка, Медведчука, безлічі нардепів, міністрів, податківців та митників, які теж збирають колекції.

Тому всі, хто бере участь у цьому дикому фарсі, будуть люстровані і опиняться в кращому випадку в Ростові. На своїй історичній родінє.

Музей Івана Гончара давно став для всіх свідомих незеленських українців своєрідною святинею, одним із центрів українства. Сюди треба йти з чистим серцем і добрими намірами. Але це яничар не стосується. Вони звикли все брати штурмом. Для них нема нічого святого: ні мови, ні віри. Якщо ми і це їм подаруємо, то гріш нам ціна.

У книзі відвідувачів музею є і мій скромний запис з 1973 року, коли музей ще був приватним. А спілкування з покійним Іваном Гончарем залишило в мені неймовірно одухотворений спогад. Дебеерівська срань повинна на колінах просити вибачення і цілувати поріг, який вони топтали".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​Сегодня завершается срок ультиматума Путина. Мирному плану Ермака и Зеленского пришел конец", - Бутусов

вівторок, 7 липень 2020, 10:56

"Сегодня завершается срок ультиматума Путина. Россия выполняет Приднестровский сценарий Козака на Донбассе - мирному плану Ермака и Зеленского пришел конец", - пише у своєму блозі Юрій Бутусов, передають Патріоти України, і продовжує:. "Россия по сути ...

В'єтнамське порося влаштувало заплив в Азовському морі (відео)

вівторок, 7 липень 2020, 8:50

Справжнє морське "свинство"... Забавним відео поділилися в мережі, передають Патріоти України. . Так, на одному з пляжів Бердянська місцеві і туристи помітили ... свиню. В'єтнамське порося на ім'я Боря з захопленням пірнало в прибережні хвилі, грало з...