
На Херсонщині Збройні сили України знову влучили в міст біля ГЕС. Про це повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань, передають Патріоти України.
«Херсонщина. Нова Каховка – ЗСУ знову влучили в міст біля ГЕС», – йдеться у повідомленні. Знову чітко в ціль, відзначив Хлань.
Місцеві телеграм-канали повідомляють, що у Новій Каховці лунають вибухи. Видання «Мост» зазначає з посиланням на соцмережі, що дим нібито здіймався в районі Каховської ГЕС.
Як повідомлялося, у тимчасово окупованій Новій Каховці на Херсонщині на базі окупантів пролунала серія вибухів. Над містом здійнявся стовп чорного диму.
Нагадаємо, 21 серпня у Новій Каховці пролунало 15 вибухів. Також сьогодні Збройні сили України знову поцілили по Антонівському мосту в тимчасово окупованому Херсоні. Захисники влучили в колону автомобілів рашистської армії з боєприпасами.
25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...
В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...