"Мішок" на Правобережжі затягується щільніше: ЗСУ влучили в міст біля Каховської ГЕС

На Херсонщині Збройні сили України знову влучили в міст біля ГЕС. Про це повідомив депутат Херсонської облради Сергій Хлань, передають Патріоти України.

«Херсонщина. Нова Каховка – ЗСУ знову влучили в міст біля ГЕС», – йдеться у повідомленні. Знову чітко в ціль, відзначив Хлань.

Місцеві телеграм-канали повідомляють, що у Новій Каховці лунають вибухи. Видання «Мост» зазначає з посиланням на соцмережі, що дим нібито здіймався в районі Каховської ГЕС.

Як повідомлялося, у тимчасово окупованій Новій Каховці на Херсонщині на базі окупантів пролунала серія вибухів. Над містом здійнявся стовп чорного диму.

Нагадаємо, 21 серпня у Новій Каховці пролунало 15 вибухів. Також сьогодні Збройні сили України знову поцілили по Антонівському мосту в тимчасово окупованому Херсоні. Захисники влучили в колону автомобілів рашистської армії з боєприпасами.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 25 червня. Що треба зробити, щоб у домі панували любов і злагода

четвер, 25 червень 2026, 7:09

25 червня: церковне свято сьогодні, від чого оберігає чудотворна ікона "Ізбавительниця". 25 червня за новим календарним стилем (8 липня - за старим) - свято чудотворної ікони Божої Матері "Ізбавительниця", яка зберігається в одному з українських монаст...

Цієї ночі щось особливе - спостерігачі пишуть про апокаліпсис у Криму: БПЛА атакують звідусіль, добивають об'єкти енергетики, військові аеродроми

четвер, 25 червень 2026, 5:50

В низці районів окупованого Криму у ніч проти четверга, 25 червня, лунає серія вибухів. Під атакою опинилася енергетична інфраструктура, передають Патріоти України з посиланням на моніторингові Telegram-канали. . Зокрема вибухи чули в районі Севастопо...